Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2023 roku

1. Zachęcamy do nabywania nowego numeru Gościa Niedzielnego.
  2. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie wspólnoty Effata. Zachęcamy do włączenia się we wspólna modlitwę.
  3. We wtorek po Mszy świętej spotkanie kręgu biblijnego. Zachęcamy do rozważań Pisma Świętego.
  4. W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do podawania próśb jak i podziękowań.
  5. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  6. W piątek ksiądz proboszcz odwiedzi chorych z komunia święta od godz. 8.00.
  7. W piątek po Mszy świętej wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. Spotkania Komunijne dla Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej - w czwartek po Mszy świętej klasy 3a w piątek klasy 3b, w sobotę klasy 3c.
  9. Spotkania dla grup przed bierzmowaniem odbędą sie po zakończonej koledzie i zakończonych feriach zimowych.
  10. Organizujemy pielgrzymkę po sanktuariach Europy min. Lourdes i La Salette w terminie 24.06 do 3.07. 2023 roku. informacje na plakacie w gablocie jak również na stronie internetowej Parafii.
  11. Kolęda w tym tygodniu według planu (pełny plan na stronie internetowej Parafii oraz w gablocie)
  • poniedziałek (9.01) ulice Bogdanowicza (domki) i Szarmacha
  • wtorek (10.01) ulica Bogdanowicza blok 2
  • środa ( 11.01) ulica Bogdanowicza blok nr 4