OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki1.01.2023 ROK

1. Dzisiaj pierwszy dzień Nowego roku. Niech Wam Wszystkim w każdym dniu i jego każdej chwili Pana Bóg błogosławi. Niech ten Rok będzie dla każdego pełnym szczęścia.
  2. Dzisiaj po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na styczeń o powołania.
  3. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej koncert zespołu Sanctus. Zapraszamy.
  4. We wtorek biuro parafialne przed południem ze względu na pogrzeb nieczynne.
  5. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  6. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze święte jak w każdą niedzielę. W czasie Mszy świętych poświęcenie kadzidła i kredy.
  7. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Exultet. Piękne przeżycie i radość Bożego Narodzenia.
  8. W piątek o godz. 12.30 z ulicy Piłsudskiego rozpocznie się orszak Trzech Króli.
  9. Proboszcz swoich chorych odwiedzi w drugi piątek miesiąca. Ksiądz Marcin odwiedzi chorych w lutym.
  10. W sobotę po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa do Serca Maryi.
  11. Organizujemy pielgrzymkę po sanktuariach Europy min. Lourdes i La Salette w terminie 24.06 do 3.07. 2023 roku. informacje na plakacie w gablocie.
  12. Kolęda w tym tygodniu według planu

poniedziałek (2.01) ulica Posmykiewicza

wtorek (3.01) ulica Bytnerowicza i Ks. Zieji

środa ( 4.01) ulice Trzeciak, Kwapisza, Kijowskiego