OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 czerwca 2022 r. Niedziela Trójcy Świętej

2. W związku z obchodami 50-lecia naszej diecezji w sobotę 25 czerwca zapraszamy na wyjazd do Koszalina, by wraz ze wspólnotą naszej diecezji przeżywać te uroczystości. Zapisy na wyjazd w zakrystii.
  3. Dzisiaj po Mszach św. Można za dobrowolna ofiarą wesprzeć akcję Sub Centum „Jaśki Pokoju". Dochód zostanie przeznaczony dla DPS Lubuczewo oraz do dzieci z niepełnosprawnościami w Damnicy.
  4. Dzisiaj po Mszy św. O 10.30 próba sypania kwiatków przed uroczystością Bożego Ciała.
  5. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i o 17.30 różaniec fatimski.
  6. W poniedziałek po Mszy św. w salce na plebanii spotkanie Effatha.
  7. We wtorek o 18.45 próba chóru.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie zaraz po Mszy św.,
  9. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. W kościele parafialnym o godz. 8.30, 10.00 (z procesja Bożego Ciała), 16.30 i 18.00. Nie ma Mszy św. o 12.00.
  10. Procesja przejdziemy ulicami: ks. Brzóski, Racławicka, Gdyńską i Leśną. Poszczególne ołtarze prosimy, aby przygotowały wspólnoty parafialne: I - wspólnota Effatha, II - Żywy Różaniec, III - Caritas, IV - Rycerze Kolumba.
  11. W Krępie Msza św. z procesją o 9.00. Procesją przejdziemy w stronę Remizy strażackiej i powrót do kościoła. Proszę o przygotowanie ołtarzy i tym samym o pomoc dla Pani Jadwigi.
  12. Msza św. w rocznicę I Komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę 19 czerwca o 10.30. Spowiedź dzieci w środę 15 czerwca od 17.00.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  14. Do wieczności odeszli: +Alicja Klaman l. 81; + Rozalia Fejdasz l. 85.

7/2022

Julian Czernikiewicz, kawaler, zam. Słupsk