OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 maja 2022 r. Wniebowstąpienie Pańskie

2. Dzisiaj o 11.30 Rycerze Kolumba zapraszają na wspólny różaniec.
  3. We wtorek na Mszę św. w sposób szczególny zapraszamy tegoroczne dzieci komunijne, a po Mszy św. dla dzieci i rodziców wspólne ognisko.
  4. We wtorek kończymy nabożeństwa majowe. Od środy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. będziemy odmawiać Litanię do Serca Pana Jezusa.
  5. We wtorek i czwartek o 18.45 próby chóru Exsultet, zapraszamy nowe osoby chętne do śpiewania, szczególnie potrzebujemy głosów męskich.
  6. W czwartek - I czwartek miesiąca, od 17.00 adoracja IHS.
  7. W piątek - I piątek miesiąca. Od 8.00 kapłani odwiedzą swych chorych, po Mszy św. i litanii adoracja do 21.00 z możliwością spowiedzi św.
  8. W sobotę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP: o 11.00 grupa I, a o 12.00 grupa II.
  9. W sobotę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na Litanię do Serca Maryi.
  10. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: o wzrost wiary w naszych sercach.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście.

6/2022

Artur Spórna - kawaler, zam. Słupsk