OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 stycznia 2022 r. III Niedziela Zwykła

2. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  3. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  5. W piątek po Mszy św. koronka do MB.
  6. Za tydzień w niedzielę o 11.30 Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnego odmówienia różańca.
  7. Z całego serca zapraszamy Was na tzw. kolędę również w tym roku do nas do kościoła. Na naszej stronie internetowej jest już harmonogram Mszy św. kolędowych z podziałem na ulice naszej parafii. Jeżeli komuś nie pasuje termin, może przyjść w dogodnym dla siebie terminie. Msze św. kolędowe zasadniczo będą odbywać się od poniedziałku do piątku o 19.00.
  8. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic: PLAN KOLĘDY
  9. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  10. W sobotę 12 lutego o 10.00 zapraszamy na spotkanie I grupę kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP, o 11.00 swoje spotkanie będzie mieć II grupa kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP a o 12.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich.
  11. W zakrystii można nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł oraz audiobooki z baśniami dla dzieci w cenie 20 zł, jako cegiełka na rzecz budowy szkoły w Amakuriat.
  12. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  13. Do wieczności odeszli : + Irena Cyganowska l. 93; +Władysława Przeździecka l. 89.