OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 stycznia 2022 Niedziela Chrztu Pańskiego

2. Dzisiaj o 19.30 parafialny chór „Exultet" zaprasza na koncert kolęd, kary odbędzie się w tym roku w formie online. Zapraszamy na transmisje poprzez Facebooka chóru i parafii.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  4. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  6. W piątek po Mszy św. koronka do MB.
  7. W sobotę o 11.00 Mszę św., a po niej spotkanie opłatkowe mają Skauci Europy.
  8. Z całego serca zapraszamy Was na tzw. kolędę również w tym roku do nas do kościoła. Na naszej stronie internetowej jest już harmonogram Mszy św. kolędowych z podziałem na ulice naszej parafii. Jeżeli komuś nie pasuje termin, może przyjść w dogodnym dla siebie terminie. Msze św. kolędowe zasadniczo będą odbywać się od poniedziałku do piątku o 19.00.
  9. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic: PLAN KOLĘDY
  10. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  11. W sobotę 22 stycznia o 10.00 zapraszamy na spotkanie I grupę kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP, o 11.00 swoje spotkanie będzie mieć II grupa kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP a o 12.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich.
  12. W zakrystii można nabywać parafialne kalendarze w cenie 7 zł, można również nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł oraz audiobooki z baśniami dla dzieci w cenie 20 zł, jako cegiełka na rzecz budowy szkoły w Amakuriat.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  14. Do wieczności odeszli : + Teresa Kąkol l. 81; +Adam Drab l. 93; +Natalia Nowaczyk l. 26; +Damian Wołczuk l. 29.