OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 stycznia 2022 r. II Niedziela po Bożym Narodzeniu

2. Dzisiaj po Mszy św. po 12.00 zmiana tajemnic różańcowych: intencja na styczeń: o pokój na świecie.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  4. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy św. Będziemy gościć zespół Sanctus, który po Mszach św. Będzie rozprowadzać swoje płyty.
  6. W piątek I piątek miesiąca. Od 8.00 kapłani odwiedzą swoich chorych. Z racji Mszy św. kolędowych nie będzie adoracji do 21.00.
  7. Za tydzień w niedzielę o 19.30 parafialny chór „Exultet" zaprasza na koncert kolęd, kary odbędzie się w tym roku w formie online. Zapraszamy na transmisje poprzez Facebooka chóru i parafii.
  8. Z całego serca zapraszamy Was na tzw. kolędę również w tym roku do nas do kościoła. Uważamy, że wspólna modlitwa i kolędowanie w kościele jest na ten czas rozwiązaniem roztropniejszym oraz bezpieczniejszym. Na naszej stronie internetowej jest już harmonogram Mszy św. kolędowych z podziałem na ulice naszej parafii. Jeżeli komuś nie pasuje termin, może przyjść w dogodnym dla siebie terminie. Msze św. kolędowe zasadniczo będą odbywać się od poniedziałku do piątku o 19.00.
  9. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic: PLAN KOLĘDY
  10. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  11. W zakrystii można nabywać parafialne kalendarze w cenie 7 zł, można również nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł.
  12. Z okazji rozpoczętego nowego roku 2022, Wszystkim Życzymy Bożego Błogosławieństwa i obfitości łask Bożych
  13. Do wieczności odeszli : + Leon Gdula l. 65.