OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 lipca 2021 r. XVII Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W naszym kościele może przebywać 155 osób nie wliczając osób zaszczepionych. Przypominamy o konieczności stosowania się do zasad reżimu sanitarnego.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy św. z racji święta św. Krzysztofa przed kościołem błogosławimy pojazdy.
  4. Dziś Caritas zbiera ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku nawałnic w Europie.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  6. W środę po mszy świętej Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb do nowennę.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  8. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  9. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy św. O 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na sierpień: o siły i wytrwałość dla pątników z naszej diecezji.
  10. Od 1 do 13 sierpnia trwa pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby, które chcą duchowo wesprzeć pielgrzymów na Jasną Górę, zachęcamy do zapisywania się do „Złotej Grupy". Jak co roku u ks. Łukasza można składać intencje, które zaniesie na pod tron Jasnogórskiej Pani. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Ofiary są przeznaczone na rzecz organizacji pieszej pielgrzymki.
  11. Od 1 sierpnia w kościele pw. św. Ottona o godz. 18.00 rozpoczyna się Odpust Porcjunkuli. Więcej informacji w gablocie.
  12. Od przyszłej niedzieli do 22 sierpnia na tzw. zastępstwie wakacyjnym będzie posługiwał w naszej parafii ks. neoprezbiter Mariusz Wolender.
  13. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że wracacie do kościoła. Życzymy Wam wszystkim jak i Waszym najbliższym korzystającym z wakacyjnego wypoczynku radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.