OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 lipca 2021 r. XVI Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W naszym kościele może przebywać 155 osób nie wliczając osób zaszczepionych.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o 18.00 spotkanie przedpielgrzymkowe.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W środę po mszy świętej Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb do nowennę.
  6. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  7. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. Osoby, które chcą duchowo wesprzeć pielgrzymów na Jasną Górę, zachęcamy do zapisywania się do „Złotej Grupy". Jak co roku u ks. Łukasza można składać intencje, które zaniesie na pod tron Jasnogórkiej Pani. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Ofiary są przeznaczone na rzecz organizacji pieszej pielgrzymki.
  9. Zachęcamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy są w formie online poprzez stronę internetową: http://pielgrzymkikoszalin.pl.
  10. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że wracacie do kościoła. Życzymy Wam wszystkim jak i Waszym najbliższym korzystającym z wakacyjnego wypoczynku radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.
  12. Do wieczności odeszli: +Leokadią Uljanicka l. 62; +Andrzej Jaworski l. 62; +Anna Płuciennik l. 53; +Wacław Dąbrowski l. 70.