OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 lipca 2021 XV Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W naszym kościele może przebywać 155 osób nie wliczając osób zaszczepionych.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  4. W środę po mszy świętej Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb do nowennę.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  6. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Osoby, które chcą duchowo wesprzeć pielgrzymów na Jasną Górę, zachęcamy do zapisywania się do „Złotej Grupy" w swojej parafii. Można również przesyłać intencje do modlitwy na czas pieszej pielgrzymki. Wszelkie informacje znajdziecie na plakacie. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Ofiary są przeznaczone na rzecz organizacji pieszej pielgrzymki.
  8. Zachęcamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy są w formie online poprzez stronę internetową: http://pielgrzymkikoszalin.pl. Spotkanie przedpielgrzynkowe odbędzie się w kościele pw. św. Jana Kantego w Słupsku w niedzielę 18 lipca o 19.00.
  9. CARITAS dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli datki w akcji Tornister Pełen Uśmiechu. Zostaną one przeznaczone na wyprawki szkolne dla polskich dzieci z Ukrainy i Wileńszczyzny. Informujemy, że istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego – wózka inwalidzkiego, balkonika i chodzika. Zapraszamy osoby potrzebujące. Zgłoszenia pod numer podany na tablicy ogłoszeń.
  10. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że wracacie do kościoła. Życzymy Wam wszystkim jak i Waszym najbliższym korzystającym z wakacyjnego wypoczynku radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.
  12. Do wieczności odeszli: +Bogdan Torczyński l. 65