OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 lipca 2021 XIV Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W naszym kościele może przebywać 155 osób nie wliczając osób zaszczepionych.
  3. Dzisiaj po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na lipiec: o bezpieczne wakacje dla wszystkich wypoczywających.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  6. W piątek Ksiądz Proboszcz od 8.00 odwiedzi swoich chorych.
  7. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. Osoby, które chcą duchowo wesprzeć pielgrzymów na Jasną Górę, zachęcamy do zapisywania się do „Złotej Grupy" w swojej parafii. Można również przesyłać intencje do modlitwy na czas pieszej pielgrzymki. Wszelkie informacje znajdziecie na plakacie. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Ofiary są przeznaczone na rzecz organizacji pieszej pielgrzymki.
  9. Zachęcamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy są w formie online poprzez stronę internetową: http://pielgrzymkikoszalin.pl. Spotkanie przedpielgrzynkowe odbędzie się w kościele pw. św. Jana Kantego w Słupsku w niedzielę 18 lipca o 19.00.
  10. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że wracacie do kościoła.
  12. Do wieczności odeszli: +Jolanta Latkowska l. 73; +Adam Jarocki l. 69