OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 czerwca 2020 r. XIII Niedziela Zwykła

2. Osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński prosimy o dołączenie do grupy na Facebooku: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk".
  3. W poniedziałek i wtorek zapraszamy po Mszy św. na nabożeństwa czerwcowe.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, a po Mszy i nabożeństwie spotkanie Effatha.
  5. We wtorek po Mszy św. próba chóru.
  6. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek - I czwartek miesiąca, adoracja IHS od 17.00.
  8. W piątek- I piątek miesiąca, od 8.00 kapłani odwiedza swoich chorych, po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 21.00.
  9. W niedzielę za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na lipiec: o bezpieczeństwo w czasie wakacji dla przebywających nad morzem.
  10. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się codziennie od 17.30 w salce na plebanii, a w piątek do 21.00.
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na cele naszej parafii czy to w formie gotówkowej czy bezgotówkowej.
  12. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św.
  13. Przypominamy o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa w czasie przebywania w kościele.
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  15. Do wieczności odeszła: +Andrzej Powroźnicki l. 77..

Zapowiedzi przedślubne

7/2020