OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 czerwca 2020 r. XI Niedziela Zwykła

2. Dziś po Mszy o 16.30 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP i I szkół średnich.
  3. Osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński informujemy, że organizujemy spotkania online. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w środy i soboty o 20.00. Żeby uczestniczyć w kursie należy znaleźć na Facebooku grupę: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk" i dołączyć do niej.
  4. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, a po Mszy i nabożeństwie spotkanie Effatha.
  6. We wtorek po Mszy św. próba chóru.
  7. W czwartek adoracja IHS od 17.00.
  8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w związku z tym jest dyspensa od pokarmów mięsnych.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL.
  10. Sakrament pokuty i pojednania odbywa nie codziennie od 17.30 w salce na plebanii.
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na cele naszej parafii czy to w formie gotówkowej czy bezgotówkowej.
  12. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św. W tym miesiącu są jeszcze wolne intencje.
  13. Zapraszamy do korzystania z portalu www.ikatecheza.pl
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  15. Do wieczności odeszła: +Wiktoria Adamowicz - powiększyła grono aniołków.

Zapowiedzi przedślubne

5/2020