OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 czerwca 2020 r. NIedziela Trójcy Świętej

2. Dziś po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: o powołania kapłańskie.
  3. Informujemy, że zostały zniesione ograniczenia co do ilości osób w kościele. Zachowujemy jednak dotychczasowe zasady obowiązkowego zakrywania ust i nosa oraz przyjmowania Komunii św. - ks. Łukasz na rękę, ks. Proboszcz - do ust.
  4. Informujemy, że dyspensa od niedzielnej Eucharystii już nie obowiązuje (za wyjątkiem osób chorych oraz mających silny lęk przed zarażeniem).
  5. Osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński informujemy, że organizujemy spotkania online. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w środy i soboty o 20.00. Żeby uczestniczyć w kursie należy znaleźć na Facebooku grupę: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk" i dołączyć do niej.
  6. Uroczystość I Komunii św. jest zaplanowana na I oraz II niedzielę października. Zważywszy jednak na niepewną sytuację, wychodzimy na przeciw rodzinom i proponujemy zorganizowanie I Komunii św. indywidualnie w dogodnym terminie. Chętnych prosimy o kontakt.
  7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Effatha.
  8. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  9. We wtorek po Mszy św. próba chóru.
  10. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. W kościele parafialnym o 8.30, 10.30, 16.30 i 18.00. W Krępie o 9.30. Pragniemy zorganizować chociaż symboliczną procesję Bożego Ciała w Krępie oraz po Mszy św. O 10.30. Chcemy iść ul. ks. Brzóski i Pogodną. Nie będziemy budować 4 ołtarzy, pierwszy i ostatni będzie w kościele. W czasie procesji należy mieć zasłonięte usta i nos oraz zachować dwumetrową odległość. Czekamy jednak na oficjalną zgodę miasta.
  11. Wszystkich kandydatów do bierzmowania klasy VIII i I szkól średnich zapraszam na krótkie spotkanie w kościele za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 16.30.
  12. Sakrament pokuty i pojednania odbywa nie codziennie od 17.30 w salce na plebanii.
  13. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na cele naszej parafii czy to w formie gotówkowej czy bezgotówkowej.
  14. Zapraszamy do korzystania z portalu www.ikatecheza.pl
  15. Dziękujemy za wyrozumiałość i Waszą odpowiedzialność w czasie epidemii. Cieszymy się, że już jesteście z nami.

Zapraszamy na katechezę:

Zapowiedzi przedślubne