Ogłoszenia Parafialne Niedziela Bożego Narodzenia 25 grudnia 2022 r

2. Dzisiaj Boże Narodzenie. Msze święte jak w każdą niedzielę. Dodatkowa Msza święta chrzcielna o godz. 13.30. podobnie w Poniedziałek świąteczny.
  3. W piątek 30.12 po Mszy świętej wieczornej o 18.00 zapraszamy na koncert kolęd - świąteczne bel canto, kolędy w wykonaniu operowym - Michał Lasoń. Zapraszamy.
  4. W tym tygodniu 31.12. kończymy stary rok i wejdziemy w rok 2023. Nabożeństwo w wystawieniem Najświętszego Sakramentu z modlitwą dziękczynna - przebłagalna o godz. 17.00.
  5. Organizujemy pielgrzymkę po sanktuariach Europy min. Lourdes i La Salette w terminie 24.06 do 3.07. 2023 roku. informacje na plakacie w gablocie.
  6. Na stronie internetowej jest plan kolędy na ten rok. Po czasie pandemii i trzech latach bez zwyczajowej kolędy chcemy powrócić do spotkań w domu przy modlitwie i wspólnej rozmowie. Chcemy się zatrzymać na dłuższy czas. Nasza parafia się powiększyła i tego powodu została podzielona na dwie części, także kolęda odbywać się będzie co dwa lata w danej części.

Plan kolędy

środa - 28.12 - Mierosławskiego i Boh. Westerplatte