Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Adwentu 18 grudnia 2022 r

2. Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn na dzisiejsze spotkanie po wieczornej mszy św.
  3. Roraty - poniedziałek i środa o 6.30, we wtorek o godz.18.00, w czwartek w Krępie Słupskiej o 17.00 . Na roraty dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  5. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na spotkanie dla studentów w środę o godzinie 20:00.
  6. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. Trwa akcja świeca na stół wigilijny. Mała świeca w cenie 8 zł, duża w cenie 20 zł. Torba Miłosierdzia - aby pomóc należy zabrać papierową torbę, uzupełnić ją artykułami spożywczymi i chemicznymi i przynieść do kościoła. Torby z darami zostaną przekazane potrzebującym z naszej parafii.Można składać ofiary do puszki na dary dla potrzebujacych, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne.Na paczki świąteczne można zapisywać się podczas poniedziałkowego dyżuru CARITAS
  8. Organizujemy pielgrzymkę po sanktuariach Europy min. Lourdes i La Salette w terminie 24.06 do 3.07. 2023 roku. informacje na plakacie w gablocie.
  9. Po Mszach świętych przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  10. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. Pasterskie w Krępie o 22.00, w kościele parafialnym o 22.00 i 24.00.
  11. W wigilię obowiązuje nas post ścisły.
  12. Niedziela to Boże Narodzenie. Dodatkowo Msza św. Chrzcielna o 13.30.
  13. Poniedziałek będzie drugim dniem świąt Bożego Narodzenia. Msze święta jak w niedzielę.
  14. Spowiedź święta każdego dnia od godz. 17.30.
  15. Na stronie internetowe w tygodniu pojawi się plan kolędy na ten rok. Po czasie pandemii i trzech latach braku zwyczajowej kolędy chcemy powrócić do spotkania w domach przy modlitwie i wspólnej rozmowie. Na rozmowę potrzeba czasu więc aby go dać trzeba się zatrzymać na dłuższy czas. Wiedzeni przykładem parafii poznańskich, przy powiększeniu naszej parafii, chcemy podzielic parafię na dwie części, także kolęda odbywałaby się co data lata w domach.
  17. Do wieczności odeszła śp. + Jarosław Skalski l. 60.

Duszpasterz