Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu 4 grudnia 2022 roku

2. Roraty - poniedziałek, środa i piątek o 6.30, we wtorek o godz.18.00, w czwartek w Krępie Słupskiej o 17.00. Na roraty dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami. Zapraszamy z serca do udziału.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  4. We wtorek ze względu na pogrzeb biuro parafialne przed południem nieczynne.
  5. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na spotkanie dla studentów w środę o godzinie 20:00.
  6. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. Trwa akcja świeca na stół wigilijny. Mała świeca w cenie 8 zł, duża w cenie 20 zł. Torba Miłosierdzia - aby pomóc należy zabrać papierową torbę, uzupełnić ją artykułami spożywczymi i chemicznymi i przynieść do kościoła. Torby z darami zostaną przekazane potrzebującym z naszej parafii.Można składać ofiary do puszki na dary dla potrzebujacych, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne.Na paczki świąteczne można zapisywać się podczas poniedziałkowego dyżuru CARITAS
  8. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Pusta choinka. Za okazane serce dla potrzebujących dzieci dziękujemy. Trwa akcja Caritas diecezji i parafii. Przed ołtarzem jest pociąg dobroci. W nim można złożyć potrzebne rzeczy dla poszkodowanych na Ukrainie - świece, słodycze dla dzieci czy też przybory do malowania.
  9. Po Mszach świętych przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  10. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w tym tygodniu jak i inne dni. Są wolne intencje. Spowiedź święta każdego dnia od godz. 17.30.
  12. Do wieczności odeszła śp. + Mieczysław Ślusarski l. 89.