I Niedziela Adwentu 27 listopada 2022 roku

2. Modlitwy wypominkowe w poniedziałek i wtorek po Mszy świętej wieczornej.
  3. Roraty - poniedziałek, środa i piątek o 6.30, we wtorek o godz.18.00, a czwartek w Krępie Słupskiej o 17.00. Na roraty dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami. Po roratach zapraszamy na słodka bułkę.
  4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  5. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na spotkanie dla studentów w środę o godzinie 20:00 w salce św. benedykta.
  6. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. W piątek jako pierwszy miesiąca ksiądz proboszcz od godz. 8.00 odwiedzi swoich chorych z komunią świętą. Ksiądz Marcin chorych odwiedzi w sobotę od godz. 8.00.
  8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 spowiedź święta. Po mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi świętej do godz. 21.00.
  9. W sobotę jako pierwsza miesiąca po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna litania do Niepokalanego Serca NMP.
  10. W przyszłą niedziele jako pierwsza miesiąca o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na ten miesiąc - o pokój na świecie i nawrócenie dla ludzi czyniących zło. W czasie tej Mszy świętej będziemy obchodzić 20 lat powstania i istnienia Caritas Parafialnej, będzie ją sprawować ksiądz Dyrektor Łukasz Bikun.
  11. W przyszłą niedziele rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, a poprowadzi je ksiądz Janusz Lemański.
  12. Skauci Europy po Mszach świętych prowadzą kiermasz z własnoręcznie robionymi ozdobami - zachęcamy.
  13. Caritas dziękuje wszystkim ofiarodawcom pościeli i środków czystości przeznaczonych dla Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.
  14. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - świece na stół wigilijny. Mała świeca w cenie 8 zł, duża w cenie 20 zł. Trwa akcja Torba Miłosierdzia. Aby pomóc należy zabrać papierową torbę, uzupełnić ją artykułami spożywczymi i chemicznymi i przynieść do kościoła. Torby z darami zostaną przekazane potrzebującym z naszej parafii.Można składać ofiary do puszki na dary dla potrzebujacych, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne.Na paczki świąteczne można zapisywać się podczas poniedziałkowego dyżuru CARITAS
  15. Po Mszach świętych przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  16. Przed ołtarzem jest pociąg dobroci. W nim można złożyć potrzebne rzeczy dla poszkodowanych na Ukrainie - świece, słodycze dla dzieci czy też przybory do malowania . To akcja Caritas diecezja - zachęcam.
  18. Do wieczności odeszła śp. Hilary Skiba l.93 , + Krystyna Terka l.72.