OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 maja 2020 r. VI Niedziela Wielkanocna

1. Trwamy w modlitwie dziękczynnej za dar św. Jana Pawła II z okazji jego 100 rocznicy urodzin. Podczas Mszy św. O 12.00 będziemy się modlić za Jego wstawiennictwem, a po Mszy św. Litania do św. Jana Pawła II.
  2. Informujemy, że zwiększona została dopuszczalna liczba wiernych w kościołach. U nas w kościele może przebywać 40 osób. Zachowując dotychczasowe zasady zakrywania ust i nosa oraz przyjmowania Komunii św. - ks. Łukasz na rękę, ks. Proboszcz - do ust.
  3. Informujemy, że dyspensa od niedzielnej Eucharystii jest cały czas aktualna. W związku z tym zapraszamy na transmisję Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o 12.00 przez stronę facebookową naszej parafii.
  4. Kurs przedmałżeński: osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński, a z powodu koronawirusa nie mogą uczestniczyć w spotkaniach, informujemy, że organizujemy spotkania online. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w środy i soboty o 20.00. Żeby uczestniczyć w kursie znajdź na Facebooku grupę: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk" i dołącz do niej.
  5. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe, odbywają się one bezpośrednio przed Mszą św.
  6. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. By przystąpić do spowiedzi świętej prosimy o indywidualny kontakt.
  9. Dziękujemy za przelewy internetowe na konto naszej parafii, dzięki nim nasza parafia może funkcjonować. Informujemy, że w naszej parafii istnieje możliwość składania ofiar w formie bezgotówkowej.
  10. Zapraszamy do korzystania z kanału na YouTube: iKatecheza oraz odwiedzania portalu www.ikatecheza.pl
  11. Dziękujemy za wyrozumiałość i Waszą odpowiedzialność w czasie epidemii. Dzięki temu, możemy bez narażenia najsłabszych funkcjonować w społeczeństwie oraz mieć nadzieję na rychłe zakończenie pandemii.
  12. Do wieczności odeszła: +Ewa Wyrzykowska l. 60

Zapowiedzi przedślubne