Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata XXXIV 20 listopada 2022r.

2. Modlitwy wypominkowe od poniedziałku do piatku po Mszy świętej wieczornej. Wypominki w Krępie przed Mszą św.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha w salce Sofia.
  4. W środę 23.11 o godzinie 18:45 spotkanie ministrantów i rodziców w salce.Zapraszamy do służby przy ołtarzu jako ministrant. Informacja w zakrystii.
  5. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na spotkanie dla studentów w środę o godzinie 20:00 w salce św. benedykta.
  6. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. W czwartek o godzinie 18:45 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami z klas 8. Jest to spotkanie organizacyjne połączone z zapisami. Prosimy wszystkich o obecność.
  8. W sobotę o godzinie 10:00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 1 ponadgimnazjalnych ( grupy 1 i 2) . Prosimy wszystkich o obecność.
  9. W piątek po Mszy świętej wieczornej i zakończonych modlitwach wspominkowych spotkanie dla rodziców dzieci z klasy 3c. Dla Rodziców dzieci spoza SP5 spotkanie w sobotę po mszy świętej wieczornej. Dla Rodziców dzieci z Płaszewka oraz Krępy Słupskiej w Niedziele o 17.00 w Krępie Słupskiej.
  10. Rycerze Kolumba dzięki hojności parafian podczas sprzedaży rogali marcińskich uzyskali dochód 1200 zł, który zostanie przekazany na potrzeby Domu Samotnej Matki w Koszalinie.
  11. Parafialny CARITAS ogłasza zbiórkę środków czystości , prześcieradeł i pościeli przeznaczonych dla Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.Wymienione artykuły można przekazać podczas poniedziałkowego dyżuru CARITAS od godziny 17.00.
  12. Od dzisiaj po Mszach świętych przy głównym wyścig z kościoła można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  14. Do wieczności odeszła śp. Maria Skorupska l. 81.