OGŁOSZENIA PARAFIANE 10 maja 2020 r. V Niedziela Wielkanocna

1. Informujemy, że dyspensa od niedzielnej Eucharystii jest cały czas aktualna. W związku z tym zapraszamy na transmisję Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o 12.00 przez stronę facebookową naszej parafii.
  2. Kurs przedmałżeński: osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński, a z powodu koronawirusa nie mogą uczestniczyć w spotkaniach, informujemy, że organizujemy spotkania online. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w środy i soboty o 20.00. Żeby uczestniczyć w kursie znajdź na Facebooku grupę: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk" i dołącz do niej.
  3. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe, odbywają się one bezpośrednio przed Mszą św.
  4. Istnieje możliwość uczestnictwa we Mszy św. zachowując zarządzenie ks. bpa Edwarda Dajczaka:
  • W naszym kościele może przebywać max. 30 (przepraszamy za zmianę liczby, jednak dokonaliśmy bardziej szczegółowego pomiaru). Prosimy zajmować miejsca przy wyznaczonych kartkach.
  • Wszyscy obecni mają obowiązek noszenia założonych masek na usta i nos (z obowiązku zwolnieni są jedynie księża na czas sprawowania liturgii).
  • Ksiądz Proboszcz udziela Komunii św. do ust, ks. Łukasz na rękę.

1. By przystąpić do spowiedzi świętej prosimy o indywidualny kontakt.
  2. Dziękujemy za przelewy internetowe na konto naszej parafii, dzięki nim nasza parafia może funkcjonować. Informujemy, że w naszej parafii istnieje możliwość składania ofiar w formie bezgotówkowej.
  3. Dziękujemy za wyrozumiałość i Waszą odpowiedzialność w czasie epidemii. Dzięki temu, możemy powoli wracać do normalnego funkcjonowania.

DUSZPASTERZE

Zapowiedzi przedślubne

2/2020

Karol Pietrakowski, kawaler, zam. Stargard Szczeciński