OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 lutego 2022 V Niedziela Zwykła

2. Dzisiaj po Mszy świętej o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na ten miesiąc o wzrost pobożności dar nawrócenia dla nas wszystkich.
  3. Dzisiaj o 17.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych z klas 3a i b.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  5. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  8. W piątek ks. Łukasz od 8.00 odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalna.
  9. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  10. W sobotę 12 lutego o 10.00 zapraszamy na spotkanie I grupę kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP, o 11.00 swoje spotkanie będzie mieć II grupa kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP a o 12.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich.
  11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii od 21 do 30 września 2022 r. W planach zwiedzanie Fatimy, Santiago de Compostela i wiele innych. Koszt 2000 zł i 420 Euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  12. W zakrystii można nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł oraz audiobooki z baśniami dla dzieci w cenie 20 zł, jako cegiełka na rzecz budowy szkoły w Amakuriat.