OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 stycznia 2022 IV Niedziela Zwykła

2. Dzisiaj o 11.30 Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnego odmówienia różańca w intencji pokoju na Ukrainie.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  4. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W środę om 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  7. W czwartek po Mszy św. Zapraszamy na spotkanie biblijne, które odbędzie się w salce Sofia.
  8. W piątek, I piątek miesiąca. Ksiądz proboszcz od 8.00 odwiedzi swoich chorych, ks. Łukasz chorych odwiedzi w następny piątek, po Mszy św. koronka do MB oraz adoracja IHS z możliwością spowiedzi do 21.00.
  9. W sobotę z racji I soboty miesiąca od 17.00 adoracja IHS, a przed Mszą św. nabożeństwo do Serca Maryi.
  10. W sobotę o 19.00 ks. Proboszcz i Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn na spotkanie poświęcone postaci bł. Ks. Michała McGivneya i jego wizji zaangażowania się w życie parafii.
  11. W przyszłą niedzielę o 17.00 zapraszamy na spotkanie do kościoła rodziców dzieci komunijnych z klas 3a i b.
  12. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  13. W sobotę 12 lutego o 10.00 zapraszamy na spotkanie I grupę kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP, o 11.00 swoje spotkanie będzie mieć II grupa kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP a o 12.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich.
  14. W zakrystii można nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł oraz audiobooki z baśniami dla dzieci w cenie 20 zł, jako cegiełka na rzecz budowy szkoły w Amakuriat.
  16. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej nikt nie odszedł do wieczności.