OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 sierpnia 2018 r. XXI Niedziela Zwykła, uroczystość MB Częstochowskiej

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny (Rodzina według Franciszka)
  2. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek zapraszamy na adorację IHS od 17.00.
  4. W piątek po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  5. W sobotę - I sobota miesiąca. Adoracja od 17.00, a przed Mszą litania do Serca NMP.
  6. W przyszłą niedziele na Mszy o 12.00 zmiana tajemnic żywego różańca. Intencja na wrzesień: o owoce płynące z synodu.
  7. Za tydzień w niedzielę o 13.00 w kościele św. Józefa rozpocznie się „Marsz dla Jezusa". Przynosimy ze sobą krzyże, flagi Polski i flagi papieskie.
  8. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy dodatkową Mszę św. o 16.30 dla rodziców z małymi dziećmi.
  9. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji wrześniowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. .
  10. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gruzji od 8 do 19.09.2018 r.
  11. W naszej parafii od września będzie realizowany projekt szkolenia obsługi komputera dla osób 50 +, chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  12. Jak co roku nasz parafialny oddział Caritas organizuje akcję: „Tornister pełen uśmiechu". Po tornistry można zgłaszać się do zakrystii.
  13. Zachęcamy do nabywania w zakrystii kalendarzy diecezjalnych na 2019 r. Cena 10 zł.
  14. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.

Zapowiedzi przedślubne

9/2018

Bartłomiej Zdrzeniecki, kawaler, zam. Gdańsk
Agnieszka Rybicka, panna, zam. Gdańsk

Zapowiedzi wygłaszane są za zgodą narzeczonych.