OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 stycznia 2021 II Niedziela po Bożym Narodzeniu

2. Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na styczeń: o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców naszej parafii na nowy 2021 r.
  3. Zapraszamy Was do nas do kościoła na „kolędę". W tym tygodniu zapraszamy według następującego harmonogramu:
  4. Plan Kolędy.
  5. Jeżeli ktoś przeoczy termin lub podany mu nie pasuje, zapraszamy w dogodnym terminie.
  6. W środę, Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  7. W związku z obostrzeniami, przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 16 osób, dlatego prowadzimy transmisje Mszy św. przez naszą stronę facebookową o 12.00.
  8. W piątek od 8.00 kapłani odwiedzą swoich chorych.
  9. Parafialny CARITAS dziękuje uczestnikom akcji Torba Miłosierdzia za hojność i przygotowanie obfitych paczek. W tym roku obdarowaliśmy paczkami rodziny z naszej parafii, Krępy, seniorów zamieszkujących dom przy ul. Grzybowej 2. Ze środków przekazanych dla caritas zakupiliśmy dla potrzebujących uczniów szkoły podstawowej nr. 5 komputer i drukarkę.  Szczególne podziękowania należą się dla p. Eli Stryjek za zaangażowanie w akcje sprzedaży świec wigilijnych.
  10. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św. na nowy rok 2021. W tym tygodniu są wolne intencje. Intencję Mszy św możesz również zamówić poprzez naszą stronę internetową: www.parafiakantego.pl.
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, szczególnie te składane przy okazji kolędy.