Uroczystość Bożego Narodzenia 25 grudnia 2020 r.

2. Dzisiaj Boże Narodzenie. Msze św. jak w każdą niedzielę, dodatkowa Msza św. chrzcielna o 13.30. W II dzień świąt Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. W niedzielę - Niedziela Świętej Rodziny.
  4. W czwartek o 18.00 Msza św. Na zakończenie starego roku.
  5. W piątek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, nie ma Mszy św o 8.30, a w Krępie Msza św. odbędzie się o 10.30 pozostałe Msze św. Jak w każdą niedzielę.
  6. W związku z obostrzeniami, przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 16 osób, dlatego w święta prowadzimy transmisje Mszy św. przez naszą stronę facebookową: w I i II dzień świąt oraz Niedzielę Świętej Rodziny Msze św. o 12.00.
  7. W tym roku wizytę kolędową będziemy przeżywać inaczej. Zamiast wizyt w Waszych domach, my Was zapraszamy do nas na Mszę św. w Waszej intencji. By zachować pewien porządek zapraszamy Was zgodnie z ulicą Waszego zamieszkania. Cały harmonogram znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kolęda 2021". Msze św. kolędowe odbywają się zasadniczo w dni powszednie o 17.00 i 19.00. Zapraszamy na wspólne kolędowanie, a po Mszy św. przyjąwszy błogosławieństwo dla siebie, rodziny i domostw otrzymacie flakonik z wodą święconą dla pokropienia swego domu orz specjalne modlitewniki. Dziękujemy za złożone ofiary.
  8. Plan Kolędy.
  9. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św. na nowy rok 2021. W Nowy Rok są wolne intencje.
  10. Miło nam poinformować, że nasza parafia od września bierze udział w ogólnopolskim pilotażowym projekcie „Księga Intencji ONLINE", w którym ks. Łukasz pełni funkcję doradcy merytorycznego. Program ten umożliwia m.in. zamówienie Mszy św. z domu przez internet. Można już tego dokonać poprzez naszą stronę internetową w zakładce „Zamów Mszę św."
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii.
  12. Niech Boże Narodzenie, choć przezywane w tym roku w innej niż zwykle atmosferze, będzie dla nas nowym odkryciem Nowo Narodzonego Jezusa. Niech Boże Dziecię obdarza nas łaską spokoju, miłości; da chwile wytchnienia od problemów obecnych czasów, jak również napełni nadzieją na lepsze jutro. Wesołych Świąt!!!