OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 sierpnia 2018 r. XIX Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania Gośca Niedzielnego
  2. W poniedziałek o 8.45 nasi pielgrzymi po 13 dniach wędrowni dotrą na Jasną Górę.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W środę 15 sierpnia uroczystość Wniebowziecia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  5. Od 15 do 24 sierpnia w naszej parafii na zastępstwie będzie posługiwał Ks. neoprezbiter Przemysław Głowacki. Otoczmy młodego kapłana szczególną opieką.
  6. W czwartek zapraszamy na adorację IHS od 17.00.
  7. W piątek po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  8. Od września wprowadzamy dodatkową Mszę św. o 16.30 dla rodziców z małymi dziećmi.
  9. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji sierpniowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. .
  10. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gruzji od 8 do 19.09.2018 r.
  11. W naszej parafii od września będzie realizowany projekt szkolenia obsługi komputera dla osób 50 +, chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  12. Kolejny raz nasz parafialny oddział Caritas organizuje akcję: „Tornister pełen uśmiechu". Po tornistry można zgłaszać się do zakrystii.
  13. Zachęcamy do nabywania w zakrystii kalendarzy diecezjalnych na 2019 r. Cena 10 zł.
  14. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.