OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 grudnia 2020 r. IV Niedziela Adwentu

2. Po Mszach św. przy drzwiach kościoła można nabyć opłatki oraz świece na stół wigilijny, mała świeca 8 zł, duża 20 zł.
  3. W poniedziałek o 6.30 zapraszamy na ostatnie w tym roku roraty.
  4. Paczki świąteczne wydawane będą w poniedziałek od godz. 15.00 do 17.00 w siedzibie CARITAS.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  6. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. Pasterki odbędą się w kościele parafialnym o 22.00 i 24.00, w Krępie o 22.00.
  7. W piątek Boże Narodzenie. Msze św. jak w każdą niedzielę, dodatkowa Msza św. chrzcielna o 13.30. W II dzień świąt Msze św. jak w każdą niedzielę.
  8. Za tydzień w niedzielę - Niedziela Świętej Rodziny.
  9. W związku z obostrzeniami, przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 16 osób, dlatego w święta prowadzimy transmisje Mszy św. przez naszą stronę facebookową: w wigilię transmitujemy pasterkę o 24.00, w I i II dzień świąt oraz Niedzielę Świętej Rodziny Msze św. o 12.00.
  10. Zapraszamy do akcji „Torba Miłosierdzia". Jak co roku możemy z zakrystii zabrać papierową torbę i uzupełnić ją artykułami spożywczymi, chemicznymi i przynieść je do kościoła, można również złożyć ofiarę na ten cel do puszki.
  11. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się w dni powszednie od 17.00 w salce Erem.
  12. W tym roku wizytę kolędową będziemy przeżywać inaczej. Zamiast wizyt w Waszych domach, my Was zapraszamy do nas na Mszę św. w Waszej intencji. By zachować pewien porządek zapraszamy Was zgodnie z ulicą Waszego zamieszkania. Cały harmonogram znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kolęda 2021". Msze św. kolędowe odbywają się zasadniczo w dni powszednie o 17.00 i 19.00. Zapraszamy na wspólne kolędowanie, a po Mszy św. przyjąwszy błogosławieństwo dla siebie, rodziny i domostw otrzymacie flakonik z wodą święconą dla pokropienia swego domu orz specjalne modlitewniki. Dziękujemy za złożone ofiary.
  13. Informujemy, że jako parafia nie prowadzimy żadnych badań religijności oraz nie przekazujemy żadnemu podmiotowi Waszych danych osobowych. Wszelkie badania statystyczne są prowadzone na wyraźną prośbę Księdza Biskupa przez uprawnioną do tego firmę i takie informacje podajemy z wyprzedzeniem oraz są podane na naszej stronie internetowej. Uczulamy więc szczególnie osoby starsze na telefony jakoby za zgodą parafii.
  14. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św. na nowy rok 2021.
  15. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, dzięki nim parafia może funkcjonować. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz, że z nami jesteście.
  16. Do wieczności odeszli: +Eugeniusz Krupiński l. 70; +Kamila Hallmann l. 32; Janusz Wysocki l. 67