OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 grudnia 2020 r. III Niedziela Adwentu

2. Po Mszach św. przy drzwiach kościoła można nabyć opłatki oraz świece na stół wigilijny, mała świeca 8 zł, duża 20 zł.
  3. Zapraszamy na roraty. W poniedziałki, środy i piątki o 6.30, we wtorki o 18.00, w czwartki o 17.00 w Krępie. W związku z pandemią zamiast tradycyjnego kakaa i słodkiej bułki po porannych roratach na dzieci będą czekać słodkie batony.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  5. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. W czwartek adoracja IHS od 17.00.
  7. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. Zapraszamy do akcji „Torba Miłosierdzia". Jak co roku możemy z zakrystii zabrać papierową torbę i uzupełnić ją artykułami spożywczymi, chemicznymi i przynieść je do kościoła, można również złożyć ofiarę na ten cel do puszki.
  9. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  10. Dzięki staraniom Księdza Proboszcza, uzyskaliśmy zgodę Biskupa na udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży klas II ponadpodstawowych.. Celem ustalenia dogodnego terminu, prosimy o kontakt z Ks. Łukaszem.
  11. Paczki świąteczne wydawane będą w poniedziałek 21 grudnia od godz. 15.00 do 17.00 w siedzibie CARITAS . Prosimy o stosowanie się do obowiązującego rygoru sanitarnego.
  12. W tym roku wizytę kolędową będziemy przeżywać inaczej. Zamiast wizyt w Waszych domach, my Was zapraszamy do nas na Mszę św. w Waszej intencji. By zachować pewien porządek zapraszamy Was zgodnie z ulicą Waszego zamieszkania. Cały harmonogram znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Kolęda 2021". Msze św. kolędowe odbywają się zasadniczo w dni powszednie o 17.00 i 19.00. Zapraszamy na wspólne kolędowanie, a po Mszy św. przyjąwszy błogosławieństwo dla siebie, rodziny i domostw otrzymacie flakonik z wodą święconą dla pokropienia swego domu orz specjalne modlitewniki. Dziękujemy za złożone ofiary.
  13. Informujemy, że wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej oraz bezpiecznie i wygodnie poprzez naszą stronę internetową w zakładce „Złóż ofiarę". W kruchcie kościoła znalazła się skarbonka w formie piszczałki na ofiary na rzecz rozbudowy organów.
  14. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych na nowy 2021 r.
  15. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, dzięki nim parafia może funkcjonować. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz, że z nami jesteście.