OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 lipca 2018 r. XVII Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny (Co robi ksiądz w powstaniu?)
  2. Dziś w naszym kościele gościmy artystów z Białorusi, którzy po Mszy św. będą rozprowadzać swoje płyty.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec. Przez okres wakacji dyżury w siedzibie Caritas nie odbywają się.
  4. W poniedziałek kancelaria będzie zamknięta.
  5. We wtorek o 15.00 z placu zwycięstwa wyrusza autokar z pielgrzymami uczestniczącymi w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  6. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek - I czwartek miesiąca, zapraszamy na adorację IHS od 17.00.
  8. W piątek - I piątek miesiąca, od 17.00 możliwość spowiedzi, po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację do 21.00. Z racji wakacji odwiedziny chorych będą dopiero 7 września.
  9. W sobotę - I sobota miesiąca, po Mszy litania do serca Maryi.
  10. Za tydzień w niedzielę, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na sierpień - za misjonarzy i misjonarki na całym świecie.
  11. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji sierpniowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. .
  12. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gruzji od 8 do 19.09.2018 r. Cena 2500 zł. i 500 $. Zapisy w zakrystii.
  13. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę od 1 do 13 sierpnia. Informujemy, że w każdym momencie pielgrzymki można dołączyć do naszej grupy.
  14. Zachęcamy, by dołączać do tzw. Złotej Grupy, Można również składać intencje, które zaniesiemy do tronu Jasnogórskiej Pani. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy.
  15. W naszej parafii od września będzie realizowany projekt szkolenia obsługi komputera dla osób 50 +, chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  16. W dniach 1 - 2 sierpnia w kościele św. Ottona zapraszamy na odpust porcjunkuli. Więcej informacji w gablocie.
  17. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.
  18. Do wieczności odszedł: + Krystyna Czarnecka, l. 67

Zapowiedzi przedślubne

Grzegorz Tytko, kawaler, zam. Gdańsk

Angelina Sadowska, panna, zam. Gdańsk

Łukasz Drożdżal, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Drożdżal, panna, zam. Koszalin

Zapowiedzi są wygłaszane za zgodą nupturientów.