OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 lipca 2018 r. XVI Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny (Jezus na fali.)
  2. Dziś w kościele Mariackim o 17.00 zapraszamy na „Akatyst ku czci NMP".
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec. Przez okres wakacji dyżury w siedzibie Caritas nie odbywają się.
  4. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy oraz poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.
  5. W czwartek zapraszamy na adorację IHS.
  6. W piątek po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji sierpniowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. .
  8. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gruzji od 8 do 19.09.2018 r. Cena 2500 zł. i 500 $. Zapisy w zakrystii.
  9. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę od 1 do 13 sierpnia. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w sobotę 28 lipca o 19.00 w naszym kościele.
  10. Zachęcamy, by osoby, które nie mogą iść na pielgrzymkę, a chcą duchowo się z nami łączyć, zapisały się do złotej grupy. Można również składać intencje, które zaniesiemy do tronu Jasnogórskiej Pani. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy.
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.
  12. Do wieczności odszedł: + Leokadia Ślebioda l. 80

Zapowiedzi przedślubne

Grzegorz Tytko, kawaler, zam. Gdańsk

Angelina Sadowska, panna, zam. Gdańsk

Łukasz Drożdżal, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Drożdżal, panna, zam. Koszalin

Zapowiedzi są wygłaszane za zgodą nupturientów.