OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 grudnia 2020 r. II Niedziela Adwentu

2. Dziś rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Z racji pandemii Ojciec Rekolekcjonista nie mógł przyjechać, dlatego rekolekcje poprowadzimy my. Dziś i w środę nauki wygłosi ks. Proboszcz, w poniedziałek ks. Grzegorz, we wtorek ks. Łukasz. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w niedziele podczas każdej Mszy św., w poniedziałek, wtorek i środę o 6.30, 9.00 i 18.00. Prowadzimy również transmisje rekolekcji przez naszą stronę internetową. W niedzielę jak zwykle o 12.00, w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00.
  3. Dzisiaj po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na grudzień: za młodzież przyjmującą w tym czasie sakrament bierzmowania.
  4. Po Mszach św. przy drzwiach kościoła można nabyć opłatki oraz świece na stół wigilijny, mała świeca 8 zł, duża 20 zł.
  5. Zapraszamy na roraty. W poniedziałki, środy i piątki o 6.30, we wtorki o 18.00, w czwartki o 17.00 w Krępie. W związku z pandemią zamiast tradycyjnego kakaa i słodkiej bułki po porannych roratach na dzieci będą czekać słodkie batony.
  6. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  7. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  8. W czwartek adoracja IHS od 17.00.
  9. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  10. Zapraszamy do akcji „Torba Miłosierdzia". Jak co roku możemy z zakrystii zabrać papierową torbę i uzupełnić ją artykułami spożywczymi, chemicznymi i przynieść je do kościoła, można również złożyć ofiaręna ten cel do puszki.
  11. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się w dni powszednie od 17.00 w salce Erem.
  12. Dzięki staraniom Księdza Proboszcza, uzyskaliśmy zgodę Biskupa na udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży klas II ponadpodstawowych.. Celem ustalenia dogodnego terminu, prosimy o kontakt z Ks. Łukaszem.
  13. Uruchomiliśmy już częściowo organy, tak byśmy mogli usłyszeć namiastkę tego, jak nasze organy mogą brzmieć po zakończeniu prac. Dziękujemy za ofiary na ten cel złożone.
  14. Informujemy, że wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej oraz bezpiecznie i wygodnie poprzez naszą stronę internetową w zakładce „Złóż ofiarę".
  15. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, dzięki nim parafia może funkcjonować. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz, że z nami jesteście.
  16. Do wieczności odeszli: +Alfred Fiutowski l. 83; +Ryszard Czembor l. 75; +Leopold Malinowski l. 70.