OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 lipca 2018 r. XV Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny (Moja zbroja.).
  2. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec. Przez okres wakacji dyżury w siedzibie Caritas nie odbywają się.
  3. We wtorek kancelaria przed południem będzie zamknięta.
  4. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zapraszamy na adorację IHS.
  6. W piątek po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji sierpniowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. .
  8. W niedzielę 22 lipca o 17.00 w kościele Mariackim odbędzie się „Akatyst ku czci NMP". Zapraszamy.
  9. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gruzji od 8 do 19.09.2018 r. Cena 2500 zł. i 500 $. Zapisy w zakrystii.
  10. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę od 1 do 13 sierpnia. Kolejne spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w sobotę 28 lipca o 19.00 w naszym kościele.
  11. Zachęcamy, by osoby, które nie mogą iść na pielgrzymkę, a chcą duchowo się z nami łączyć, zapisały się do złotej grupy. Można również składać intencje, które zaniesiemy do tronu Jasnogórskiej Pani. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy.
  12. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość. Szczególnie dziękujemy grupie ewangelizacyjnej oraz wszystkim, którzy otworzyli swoje serce na głoszone przez Nich Słowo. Dziękujemy również wszystkim, którzy zarejestrowali się tydzień temu do bazy dawców szpiku.
  13. Do wieczności odszedł: + Władysław Dąbrowski l. 82.