OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 listopada 2020 r. I Niedziela Adwentu

2. Dziś I niedziela Adwentu. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy od przyszłej niedzieli. Nauki rekolekcyjne będą również transmitowane przez naszą stronę facebookową.
  3. Po Mszach św. przy drzwiach kościoła można nabyć opłatki oraz świece na stół wigilijny, mała świeca 8 zł, duża 20 zł.
  4. Informujemy, że w naszym kościele może przebywać max. 16 osób, w związku z tym Msza św. o godz. 12.00 jest transmitowana przez naszą stronę facebookową.
  5. Zapraszamy na roraty. W poniedziałki, środy i piątki o 6.30, we wtorki o 18.00, w czwartki o 17.00 w Krępie. W związku z pandemią zamiast tradycyjnego kakaa i słodkiej bułki po porannych roratach na dzieci będą czekać słodkie batony.
  6. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  7. W czwartek, I czwartek miesiąca, adoracja IHS od 17.00.
  8. W piątek, I piątek miesiąca, księża od 8.00 odwiedzą swoich chorych, po Mszy św wystawienie IHS, koronka do BM i adoracja IHS do 21.00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  9. Dzięki staraniom Księdza Proboszcza, uzyskaliśmy zgodę Biskupa na udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży, której przez pandemię, musieliśmy je przełożyć. Celem ustalenia dogodnego terminu, prosimy o kontakt z Ks. Łukaszem.
  10. Informujemy, że wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej oraz bezpiecznie i wygodnie poprzez naszą stronę internetową w zakładce „Złóż ofiarę".
  11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, dzięki nim parafia może funkcjonować. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz, że z nami jesteście.
  12. Do wieczności odeszli: +Franciszek Margal l.72; +Genowefa Krzyżanowska l. 72; +Marian Pelener l. 75; +Bogdan Nowak l. 83.