OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 października 2017 XXVII Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (Gdy Twoje dziecko traci wiarę).
2. Dzisiaj XVII Dzień Papieski, przed kościołem stoją wolontariusze z puszkami, do których można złożyć ofiarę na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia".
3. Zgodnie z tradycją w Dzień Papieski można zakupić papieskie kremówki.
4. Dzisiaj gościmy ks. Pawła Wojtalewicza, diecezjalnego koordynatora Żywego Różańca.
5. Na Mszy św. o 10.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom, które jeszcze takowego nie posiadają.
6. Nabożeństwa różańcowe. Odbywają się one codziennie oprócz sobót o godz. 17.30. W poniedziałki, środy i piątki w sposób szczególny zapraszamy na nabożeństwa dzieci.
7. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie „Effatha".
8. Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
9. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.
10. We wtorek i czwartek po Mszy św. zapraszamy na próbę chóru.
11. W czwartek 12 października o 18.00 w kościele pw. św. Maksymiliana w Słupsku odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli. Wszyscy nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy są na nie zaproszeni.
12. W piątek 13 października odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o 17.30 różańcem, następnie Msza św., po niej koncert na chwałę NMP. NA 19.30 zapraszamy również na modlitwę przy kapliczce MB Fatimskiej przy ul. Borówkowej.
13. W sobotę 14 października Dzień Dziecka Utraconego. Msza św. w intencji rodzin, które utraciły swoje dzieci odbędzie się w kościele pw. św. Maksymiliana o godz. 10.00, po Mszy św. na Nowym Cmentarzu będzie miał miejsce pochówek dzieci utraconych.
14. W następną niedzielę na Mszy o 10.30 gościmy Skautów Europy.
15. Tworzymy również scholę młodzieżową. Próby w każdą niedzielę o 17.15. Zapraszamy.
16. Rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej, szczegółowy plan w gablocie.
17. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
18. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
19. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.