OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 lutego 2020 r. VII Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. (Przeinformowani)
  2. Dziś gościmy reprezentanta zakonu paulistów, który będzie rozprowadzać modlitewniki „Ewangelia 2020".
  3. Dziś po Mszy o 12.00 spotkanie wszystkich, którzy zapisali się do peregrynacji obrazu MB Trzykroć Przedziwnej.
  4. Parafialny Caritas na poniedziałkowym dyżurze będzie rozprowadzał bony do apteki. Dofinansowanie przeznaczone jest na zakup leków przepisanych na receptę.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, a po Mszy św. wieczornej spotkania Effatha, zapraszamy.
  6. W środę, środa popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o 9.30, 16.30, 18.00, w Krępie o 17.00.
  7. W środę o 20.00 zapraszamy na spotkanie studentów.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  9. V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta zaprasza w piątek, 28 lutego, o godz. 16.30 na inscenizację poświęconą Danucie Siedzikównie - Ince, chcąc w ten sposób uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. Spektakl odbędzie się w szkole przy ul. Deotymy 15 a.
  10. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.00 z udziałem dzieci, po Mszy św. ok.18.30 z udziałem młodzieży i dorosłych.
  11. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na marzec: za studentów Duszpasterstwa Akademickiego realizujących projekt wsparcia misji w Kenii.
  12. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale. W kościele parafialnym odbywają się one po Mszy o 12.00, w Krępie przed Mszą św.
  13. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy od II niedzieli Wielkiego Postu.
  14. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  15. Zapraszamy również młodzież z naszej parafii na wyjazd wakacyjny do Hiszpanii od 10 do 21 lipca. Można już pobierać karty zgłoszeniowe. Koszt 950 zł i 365 euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  16. W związku z dużym zainteresowaniem pielgrzymką do Fatimy, proponujemy nieco inną pielgrzymkę - do Ziemi Świętej od 30 czerwca do 7 lipca. Koszt 2500 zł i 500 $. Plan pielgrzymki dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  17. Zapraszamy również na piszą pielgrzymkę do Częstochowy od 1 do 13 sierpnia.
  18. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji marcowych imienin lub urodzin.
  19. Zebranie sprawozdawcze Caritas odbędzie się 15 marca po wieczornej Mszy. A wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się ze sprawozdaniem zapraszamy na poniedziałkowy dyżur Caritas.
  20. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św.
  21. Dziękujemy, że z nami jesteście. Caritas dziękuję wszystkim uczestnikom 16 balu charytatywnego. Dzięki waszej ofiarności zebrane środki możemy przeznaczyć na finansowanie akcji Bon do Apteki dla chorych z naszej parafii.
  22. Do wieczności odeszli: +Waleria Wołosik l. 87; +Leokadia Jarowska l. 68.