OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 października 2017 r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (Różaniec. Nie wypuszczaj go z rąk).
2. Rycerze Kolumba zachęcają do głosowania w ramach słupskiego budżetu partycypacyjnego na zadanie nr 60: „Co Ty na to mamo i tato?".
3. Dzisiaj zbiórka do puszek na skrzatuskie sanktuarium.
4. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odbywają się one codziennie oprócz sobót o godz. 17.30. W poniedziałki, środy i piątki w sposób szczególny zapraszamy na nabożeństwa dzieci.
5. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie „Effatha".
6. We wtorek po wakacyjnej przerwie rozpoczyna swoją działalność Duszpasterstwo Akademickie. Po Mszy św. studenci mają swoje spotkanie.
7. Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
8. W środę na godz. 18.45 zapraszamy na swoje spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I ponadgimnazjalnych.
9. W czwartek – I czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.
10. W czwartek o godz. 18.45 mają swoje spotkanie kandydaci do bierzmowania z klas III gimnazjalnych.
11. W piątek – I piątek miesiąca, kapłani od godz. 8.00 odwiedzą swoich chorych. Od 17.00 możliwość spowiedzi, a po Mszy św. wystawienie IHS – adoracja i spowiedź do 21.00.
12. W piątek o godz. 16.00 Ksiądz Biskup ordynariusz poświęci nowy budynek Akademii Pomorskiej mieszczący się przy ul. Kozietulskiego.
13. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
14. W sobotę odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna: „Różaniec do granic". Tego dnia chcemy zebrać się wokół granic naszego kraju, by wspólnie modlić się na różańcu. Nasza parafia dla wszystkich chętnych organizuje autokar do Wytowna – skąd wyruszymy po czuwaniu i Mszy św., by o 14.00 otoczyć modlitwą całą Polskę. Więcej informacji na ulotkach oraz na stronie facebookowej parafii.
15. Za tydzień odbędzie się XVII Dzień Papieski, będzie możliwość wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia" oraz zakupić papieskie kremówki. W tym dniu będziemy również gościć ks. Pawła Wojtalewicza, diecezjalnego koordynatora Żywego Różańca.
16. Za tydzień na Mszy św. o 10.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
17. Poszukujemy osoby chętnej do poprowadzenia scholi dziecięcej. Mamy już chętnych do śpiewu, jednak nie ma jeszcze osoby, która chciałaby poświęcić trochę czasu na prowadzenie scholi.
18. Tworzymy również scholę młodzieżową. Próby w każdą niedzielę o 17.15. Zapraszamy.
19. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
20. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
21. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
22. Do wieczności odszedł: + Franciszek Siłka l. 83