OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 września 2017 r. XXV Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (Czekając na powrót małżonka).
2. Rycerze Kolumba zachęcają do głosowania w ramach słupskiego budżetu partycypacyjnego na zadanie nr 60: „Co Ty na to mamo i tato?" Jest to program wspierania rodziny: warsztaty dla mamy i taty.
3. Zachęcamy do nabywania za dobrowolną ofiarą „AUDIOBOOK'A Z BAJKAMI" - dzieło studentów z Duszpasterstwa Akademickiego. Płyty są cegiełką na rzecz Domu Samotnej Matki w Koszalinie.
4. W poniedziałek o 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec.
5. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na cotygodniowe spotkanie modlitewne „Effatha" - spotkanie z żywym Bogiem w swoim Słowie.
6. We wtorek o 19.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed pielgrzymka do Ziemi Świętej.
7. Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
8. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.
9. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
10. W piątek 29 września o 19.00 odbędzie się spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
11. W sobotę na 12.00 zapraszamy również ministrantów oraz wszystkich chętnych do przystąpienia do grona ministrantów na spotkanie.
12. Poszukujemy osoby chętnej do poprowadzenia scholi dziecięcej.
13. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
14. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
15. Za tydzień zbiórka do puszek na skrzatuskie sanktuarium.
16. W sobotę, 7 października 2017r. Odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna: „Różaniec do granic". Tego dnia chcemy zebrać się wokół granic naszego kraju, by wspólnie modlić się na różańcu. Nasza parafia dla wszystkich chętnych organizuje autokar do Wytowna – skąd wyruszymy po czuwaniu i Mszy św., by o 14.00 otoczyc modlitwą całą Polskę. Więcej informacji na ulotkach oraz na stronie facebookowej parafii.
17. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
18. Do wieczności odeszli: + Zenon Urbaniak, l. 82.