Ogłoszenia duszpasterskie 17 września 2017 r. XXIV Niedziela Zwykła

• Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (Pozwól mi żyć. Zatrzymaj aborcję!).

• Zachęcamy do nabywania za dobrowolną ofiarą „AUDIOBOOK'A Z BAJKAMI" - dzieło studentów z Duszpasterstwa Akademickiego. Płyty są cegiełką na rzecz Domu Samotnej Matki w Koszalinie.

• W poniedziałek o 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec.

• W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na cotygodniowe spotkanie modlitewne „Effatha" - spotkanie z żywym Bogiem w swoim Słowie.

• We wtorek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie animatorów do bierzmowania.

• We wtorek oraz czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na próbę chóru parafialnego.

• Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

• W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.

• W czwartek o 18.45 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich na swoje spotkanie.

• W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

• W piątek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie członków parafialnego Caritas.

• W sobotę 23 września na godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci z klas III szkoły podstawowej, które odbywa się w ramach przygotowania do I spowiedzi i Komunii św.

• W sobotę na 12.00 zapraszamy również ministrantów oraz wszystkich chętnych do przystąpienia do grona ministrantów na spotkanie.

• Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w tzw. długim weekendzie majowym 2018 r. Koszt pielgrzymki 2500 zł i 500 dolarów. Program pielgrzymki dostępny jest w gablocie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Spotkanie organizacyjne we wtorek 26 września o 19.00 na plebani.

• Poszukujemy osoby chętnej do poprowadzenia scholi dziecięcej.

• W piątek 29 września o 19.00 odbędzie się spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.

• Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.

• Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.

• Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.

• Do wieczności odszeszła: + Teresa Bednarek, l. 69.