OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 lutego 2020 r. V Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. (Ewangelia cierpienia)
  2. Dziś podczas Mszy św. O 10.30 poświęcenie świec dzieci komunijnych.
  3. Dziś o 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, a po Mszy św. wieczornej spotkania Effatha, zapraszamy.
  5. We wtorek - Dzień Chorego. Podczas Mszy św. chorzy będą mieć możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
  6. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W środę o 18.45 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I LO po gimnazjum.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  9. W czwartek o 17.00 w Krępie, a o 18.00 w kościele parafialnym spotkanie organizacyjne dotyczące przyjmowania MB Trzykroć Przedziwnej w naszych domach. Zapraszamy osoby, które się zapisały.
  10. W piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  11. Za tydzień w niedzielę o 17.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I LO po SP.
  12. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  13. W sobotę 15 lutego Caritas naszej parafii organizuje bal charytatywny. Zapisy na dyżurach w poniedziałki o godz. 17.00. Zostało jeszcze 10 wolnych miejsc. Zapraszamy.
  14. Zapraszamy również młodzież z naszej parafii na wyjazd wakacyjny do Hiszpanii od 10 do 21 lipca. Można już odbierać karty zgłoszeniowe. Koszt 950 zł i 365 euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  15. W związku z dużym zainteresowaniem pielgrzymką do Fatimy, proponujemy nieco inną pielgrzymkę - do Ziemi Świętej od 30 czerwca do 7 lipca. Koszt 2500 zł i 500 $. Plan pielgrzymki dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  16. Zapraszamy również na piszą pielgrzymkę do Częstochowy od 1 do 13 sierpnia.
  17. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji lutowych imienin lub urodzin.
  18. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św.
  20. Do wieczności odeszli: +Janusz Bronisz l. 79; +Roman Ożga l. 82; +Frieda Schielke l. 84