OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 września 2017 r. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.
  2. W środę o 22.00 ministranci naszej parafii wyjeżdżają do Haideparku. Życzymy miłej zabawy.
  3. Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
  4. We wtorek między 10.00 a 11.00 nie będzie czynna kancelaria z racji pogrzebu.
  5. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na cotygodniowe spotkanie modlitewne „Effatha" - spotkanie z żywym Bogiem w swoim Słowie.
  6. W poniedziałek o 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec.
  7. Zachęcamy do nabywania za dobrowolną ofiarą „AUDIOBOOK'A Z BAJKAMI" - dzieło studentów z Duszpasterstwa Akademickiego. Płyty są cegiełką na rzecz Domu Samotnej Matki w Koszalinie.
  8. W sobotę odbył się bieg parafialny. W biegu wzięło udział ponad 150 osób. Dziękujemy za wszystkie dary złożone na rzecz Domu Brata Alberta, wszystkim uczestnikom za sportowego ducha rywalizacji, szczególnie dziękujemy p. Dariuszowi Kloskowskiemu za organizację biegu.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (Na czym polega braterskie upominanie?).
  10. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  11. W sobotę 16 września organizujemy wyjazd na czuwanie młodych do Skrzatusza. Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł. Wyjazd spod naszego kościoła o 8.30, powrót w późnych godzinach nocnych. Osoby niepełnoletnie prosimy o dostarczenie pisemnej zgody rodziców na wyjazd. Zachęcamy do udziału w uroczystościach odpustowych
    w Skrzatuszu.
  12. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w tzw. długim tygodniu majowym 2018 r. Koszt pielgrzymki 2500 zł i 500 dolarów. Program pielgrzymki dostępny jest
    w gablocie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Spotkanie organizacyjne we wtorek 26 września o 19.00 na plebani.
  13. Spotkanie rodziców i dzieci z klas III szkoły podstawowej w ramach przygotowania do
    I spowiedzi i Komunii św. odbędzie się w sobotę 23 września o 12.00.
  14. We wtorek 19 września na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie animatorów przygotowujących młodzież do sakramentu bierzmowania.
  15. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
  16. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
  17. Do wieczności odszedł: + Stefan Molllin, l. 79.