OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła 18 czerwca 2017 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny (o sanktuarium na Krzeptówkach, o Ukraińcach pracujących w Polsce). Jest czasopismo „List" i „Droga". Jest gazeta parafialna „ W sercu i na ustach" ( o Komunii św. gr. II, wspomnienie Lucyny i Stanisława, o przyszłości Kościoła ).
  2. Pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem dla klas II gimnazjum, dzisiaj po mszy o 12.00.
  3. 3.Kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. W czasie Eucharystii przyjmą oni od rodziców krzyże. Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie we wtorek o 18.00 Przybędzie do nas ksiądz biskup Krzysztof Zadarko.
  4. Spowiedź w poniedziałek o 17.00.
  5. W dni powszednie odmawiamy Litanię do NSPJ.
  6. W poniedziałek o 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec.
  7. Spotkanie modlitewne w salce, w poniedziałek po mszy wieczornej.
  8. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o 17.40.
  9. W środę o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież z całej parafii. Spowiedź dzisiaj na każdej Mszy św. i w środę od 17.30. Pamiętajmy, że nie ma wakacji bez Pana Boga. Dzieci i młodzież w czasie wypoczynku mają prawo uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.
  10. W czwartek o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  11. W najbliższy piątek z racji uroczystości NSPJ nie obowiązuje post.
  12. Z okazji jubileuszu 5 - lecia istnienia Słupskiej Rady Rycerzy Kolumba, w najbliższą niedzielę 25 czerwca w kościele Mariackim o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bp. Krzysztofa Włodarczyka, podczas której nastąpi poświęcenie sztandaru Rady. Rycerze Kolumba zapraszają.
  13. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
  14. Zachęcamy do pieszej i rowerowej pielgrzymki na Jasną Górę. Więcej informacji w gablocie.
  15. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
  16. Do wieczności odszedł Wacław Bronk z ul. Racławickiej, l.82. Wieczny odpoczynek.