OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie 28 maja 2017 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny (o przełomie w sprawie objawień MB w Medjugorja, o źródłach przemocy w islamie). Jest czasopismo „List" i „Droga". Ukazał się kolejny numer gazety parafialnej „ W sercu i na ustach"( o Komunii św. gr.I, wspomnienie pani Małgorzaty, o cudzie w Fatimie )
  2. W tym roku wyrusza 35 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 19.00 w naszej parafii.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Są one jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę o 17.30 (przy kapliczce MB Fatimskiej, przy ulicy Borówkowej o 19.30).
  4. Spotkanie modlitewne w salce, w poniedziałek po mszy wieczornej.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie studentów.
  6. Rycerze Kolumba mają swoje spotkanie formacyjne we wtorek po mszy. Zapraszamy nowych chętnych.
  7. Od czwartku w dni powszednie będziemy odmawiać Litanię do NSPJ.
  8. Kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o godz.18.00.
  9. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.30.
  10. Uczniów II klas gimnazjum wraz z rodzicem zapraszamy do kancelarii w celu zapisania się na przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  11. Osoby starsze z naszej parafii, które pragną przystąpić 20 czerwca do sakramentu bierzmowania mogą się zgłaszać do kancelarii.
  12. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca
  13. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych, od 17.00 spowiedź. Po mszy wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 21.00.
  14. Caritas organizuje w dniach 17 – 22 lipca kolonie letnie w Świdwinie. Chętni mogą zapisywać się w poniedziałki od 17.00 do 18.00.
  15. W dniach 10 -12 lipca planujemy trzydniowy rodzinny spływ kajakowy rzeką Wdą. Spotkanie organizacyjne w następną niedzielę o 19.00.
  16. Marsz dla życia będzie w Słupsku 11 czerwca.
  17. Ze względów organizacyjnych nie będzie w tym roku w Boże Ciało festynu parafialnego.
  18. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
  19. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
  20. Do wieczności odeszła Jadwiga Gargol z ul. Modrzewiowej, l.85. Wieczny odpoczynek …