OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 stycznia 2020 r. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Bądźcie wolni jak orły)
  2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do kościoła pw. św. Maksymiliana, gdzie po Mszy o 11.30 wyruszy Orszak Trzech Króli.
  3. W poniedziałek biuro Caritas będzie nieczynne.
  4. Trwamy w czasie wizyty duszpasterskiej, tzw. kolędy. Plan kolędy dostępny jest na naszej stronie internetowej. Na czas kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna. W dni powszednie rozpoczynamy o 16.00, w soboty o 10.00, w niedziele o 15.00
  5. W naszym kościele w każdą niedzielę w tym roku szkolnym o 14.30 odbywa się dekanalny kurs przedmałżeński.
  6. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  7. W niedzielę 12 stycznia o godzinie 18.30 w naszym kościele odbędzie się Koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru Exsultet oraz zaproszonych gości. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  8. W czwartek 23 stycznia o 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu Magdy Steczkowskiej.
  9. W sobotę 15 lutego Caritas naszej parafii organizuje bal charytatywny. Zapisy na dyżurach w poniedziałki o godz. 17.00. Zapraszamy.
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Hiszpanii, Portugalii m. in.: Madryt, Fatima, Santiago de Compostella, Lizbony od 30 maja do 7 czerwca 2020 r. Całościowy koszt wyjazdu 2000 zł. i 465 euro. Zapisy w zakrystii. Można już pobierać karty zgłoszeniowe. Program pielgrzymki dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii.
  11. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji styczniowych imienin lub urodzin.
  12. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Można także zamawiać intencje na przyszły rok.
  14. Do wieczności odeszli: + Teresa Lubińska l. 82; +Maria Kruk l. 96