OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 21 maja 2017 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny (o leczeniu zawałów serca; o Bogu, który jest źródłem prawa i wartości). Jest czasopismo „List" i „Droga". Ukazał się kolejny numer gazety parafialnej „ W sercu i na ustach" ( o Komunii św. gr.I, wspomnienie pani Małgorzaty, o cudzie w Fatimie )
  2. Spotkanie w związku z festynem  dzisiaj o godz. 19.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Są one codziennie, oprócz sobót o 17.30 (zapraszamy też przez cały maj, na godzinę 19:30, na modlitwę przy kapliczce MB Fatimskiej, przy ulicy Borówkowej).
  4. Spotkanie modlitewne w salce, w poniedziałek po mszy wieczornej.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie studentów.
  6. Uczniów II klas gimnazjum wraz z rodzicem zapraszamy do kancelarii w celu zapisania się na przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  7. Osoby starsze z naszej parafii, które pragną przystąpić 20 czerwca do sakramentu bierzmowania mogą się zgłaszać do kancelarii.
  8. W piątek Dzień Matki. Pamiętajmy w tym dniu o nieżyjących i żyjących mamach.
  9. Spotkanie przygotowawcze dla II grupy komunijnej w poniedziałek, wtorek i środę o 18.45. W sobotę o 10.00 będzie odnowienie przyrzeczeń chrztu i spowiedź. Komunia św. gr. II w następną niedzielę o godz. 10.15.
  10. Caritas organizuje w dniach 17 – 22 lipca kolonie letnie w Świdwinie. Chętni mogą zapisywać się w poniedziałki od 17.00 do 18.00.
  11. W dniach 10 -12 lipca planujemy trzydniowy rodzinny spływ kajakowy rzeką Wdą. Chętni mogą zgłaszać się do księdza proboszcza.
  12. Chętni na wyjazd do Lednicy 3 czerwca mogą zgłaszać się do zakrystii, koszt 60 zł.
  13. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
  14. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
  15. Do wieczności odeszła Janina Dąbrowska z ul. Racławickiej, l.83. Wieczny odpoczynek …