OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 maja 2019 r. III Niedziela Wielkanocy

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Kocham, bo moja)
  2. Dziś zakończenie Tygodnia Miłosierdzia Bożego. Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę do puszek przeznaczoną na Parafialne Dzieło Miłosierdzia.
  3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 12.00. Intencja na maj: Za dzieci komunijne i bierzmowanych z naszej parafii.
  4. Dziś o 18.00 ks. Cezary, kapelan szpitala, obchodzi 40 lecie kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Codziennie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.
  6. W środę o 18.45 zapraszamy na swoje spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 1 ponadgimnazjalnych.
  7. W środę o 20.00 zapraszamy studentów na swoje spotkanie.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  9. W czwartek o 18.45 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych.
  10. W czwartek o 19.30 próba chóru.
  11. W piątek od godz. 8.00 księża odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną.
  12. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  13. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa.
  14. Informujemy, że rocznica I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 26 maja o 10.30.
  15. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji majowych imienin lub urodzin.
  16. W dniach id 10 do 12 maja w kościele św. Jacka będzie nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na górze Gargano. Więcej informacji na plakacie.
  17. W sobotę 11 maja o 11.00 zapraszamy do sanktuarium św. Józefa na wykład pt. „Medycyna naturalnej PROkreacji".
  18. Informujemy, że stacje Drogi Krzyżowej zostały oddane do renowacji, obecnie wiszące w kościele są tymczasowe.
  19. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  20. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.
  21. Do wieczności odeszli: +Danuta Czaplicka l. 78.

Remigiusz Szczepankowski, kawaler zam. Słupsk

Alicja Bugajewska, panna zam. Słupsk