OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła 11 września 2016 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny" ( o koronacji jasnogórskiego obrazu, o reformie w szkole), jest „Droga".
2. Rycerze Kolumba zbierają po mszy podpisy na projekt zadania o nazwie „Program Wspierania Rodziny" w ramach słupskiego budżetu obywatelskiego. Potrzebny jest PESEL.
3. Dzisiaj zagramy pierwsze mecze na nowym boisku. Wszystko rozpocznie się o godz. 15.00. Gramy w obuwiu halowym. Wszystkich zapraszamy.
4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
5. Zapraszamy na poniedziałkową modlitwę psalmami i pieśnią w salce katechetycznej, o godz. 18.30.
6. W środę o 17.40 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek od 17.30 adoracja Pana Jezusa. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
8. Klasy III gimnazjum mają wspólne spotkanie w czwartek o 18.45.
9. W piątek w kościele św. Ottona nocne czuwanie poprowadzi zespół Guadelupe z Lublina. Bliższe informacje w gablocie.
10.  Spotkanie z dziećmi klasy II i rodzicami, w związku z I Komunią św., w  sobotę o godz. 12.00.
11. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.30.
12. Zbliża się odpust w Skrzatuszu. Młodzież ma swoje czuwanie 17 września. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii. Koszt wyjazdu 40 zł. Ksiądz biskup zaprasza dorosłych do Skrzatusza, w niedzielę 18 września.
13. W zakrystii można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji wrześniowych imienin lub urodzin.
14. Zbliżają się obchody 25 – lecia naszej parafii. Uroczysta Msza św. będzie 23 października o godz. 16.00. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Krakowa do grobu św. Jana Kantego. Po drodze chcemy nawiedzić Licheń, Częstochowę oraz Łagiewniki. Chcemy wyruszyć w czwartek 13 października o godz. 16.00 i wrócić w niedzielę 16 października wieczorem. Koszt pielgrzymki od osoby 300 zł, w tym jest przejazd autokarem, 3 noclegi i 2 śniadania. Chętni mogą zapisywać się  w zakrystii lub w kancelarii.
15. W zakrystii można nabyć katolicki kalendarz na 2017 r. Cena 10 zł.
16. W dniach 23-25 września, na sali sportowej przy słupskim mechaniku
(ul. Niedziałkowskiego) odbędą się rekolekcje o Bożym miłosierdziu. Rekolekcje poprowadzi ojciec Antonello.
17. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. - są wolne intencje.
18. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
19. Do wieczności odeszli: Aleksander Pogorzelski z ul. Dębowej, l.64, Barbara Rosińska – Ratajczak z ul. Sucharskiego, l.85 i Jan Araszkiewicz z ul. Ks. Brzóski, l.73. Wieczny odpoczynek…