OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 kwietnia 2019 r. Niedziela Miłosierdzia

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Dusza niezniszczona)
  2. Dziś Święto miłosierdzia Bożego. Parafialny Zespół Caritas obchodzi 16 – lecie powstania. Dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom za pracę i zaangażowanie i zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.
  3. W poniedziałek o 19.00 odbędzie się spotkanie synodalne, w związku z tym biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. W środę rozpoczynamy maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. Od 6 maja nabożeństwa majowe będą również przy kapliczce MB przy ul. Borówkowej o 19.15.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  6. W piątek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę.
  7. Z racji przypadających Uroczystości księża odwiedzą swoich chorych w piątek 10 maja.
  8. W sobotę od 17.00 adoracja IHS, możliwość spowiedzi, przed Mszą Litania do Serca Maryi.
  9. W następną niedzielę 5 maja zakończenie Tygodnia Miłosierdzia. Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek przeznaczoną na Parafialne Dzieło Miłosierdzia.
  10. Za tydzień również zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 12.00. Intencja na maj: Za dzieci komunijne i bierzmowanych z naszej parafii.
  11. Za tydzień o 18.00 ks. Cezary, kapelan szpitala, obchodzi 40 lecie kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  12. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji majowych imienin lub urodzin.
  13. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Górę Chełmską od 1 do 3 maja.
  14. W dniach id 10 do 12 maja w kościele św. Jacka będzie nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na górze Gargano. Więcej informacji na plakacie.
  15. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  16. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość. Caritas serdecznie dziękuje za wszelkie ofiary złożone do puszek i dary w naturze w torbach miłosierdzia przeznaczone dla potrzebujących naszej parafii.
  17. Do wieczności odeszli: +Józefa Apanowicz l. 95; +Stanisław Makuch l. 71; +Marta Zmarzły l.5.