OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła 4 września 2016 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny" ( o świętości Matki Teresy z Kalkuty, o Apostolacie Ratunku Konających), jest „Droga".
2. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. Dzisiaj w Słupsku Marsza dla Jezusa. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 13.00 w sanktuarium św. Józefa. Więcej informacji w gablocie i na ulotkach.
4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
5. Wznawiamy poniedziałkową modlitwę psalmami i pieśnią w salce katechetycznej. Zapraszamy na 18.30, zaraz po wieczornej mszy.
6. Rodziców ministrantów zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na 18.30.
7. Animatorzy przygotowujący młodzież do bierzmowania mają spotkanie we wtorek o 18.30.
8. W środę o 17.40 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
9.W czwartek od 17.30 adoracja Pana Jezusa. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
10. W czwartek kolejny rok pracy rozpoczyna chór parafialny. Zapraszamy na próbę o 18.30, także nowych chętnych.
11. Rozpoczynamy spotkania z kandydatami do bierzmowania. Klasy I szkół ponadgimnazjalnych mają spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 18.45, klasy III gimnazjum w następny czwartek, 15 września o 18.45.
12.We wrześniu będą spotkania z dziećmi i rodzicami w związku z I Komunią św. Klasy III zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę o godz. 12.00, klasy II w następną sobotę, 17 września na godz. 12.00.
13.Za tydzień Rycerze Kolumba będą zbierali podpisy na projekt zadania o nazwie „Program Wspierania Rodziny" w ramach słupskiego budżetu obywatelskiego. Potrzebny jest PESEL.
14.Zbliża się odpust w Skrzatuszu. Młodzież ma swoje czuwanie 17 września. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii. Koszt wyjazdu 40 zł.
15.W zakrystii można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji wrześniowych imienin lub urodzin.
16.Zbliżają się obchody 25 – lecia naszej parafii. Uroczysta Msza św. będzie 23 października o godz. 16.00. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Krakowa do grobu św. Jana Kantego. Po drodze chcemy nawiedzić Licheń, Częstochowę oraz Łagiewniki. Chcemy wyruszyć w czwartek 13 października o godz. 16.00 i wrócić w niedzielę 16 października wieczorem. Koszt pielgrzymki od osoby 300 zł, w tym jest przejazd autokarem, 3 noclegi i 2 śniadania. Chętni mogą zapisywać się  w zakrystii lub w kancelarii.
17.W zakrystii można nabyć katolicki kalendarz na 2017 r. Cena 10 zł.
18.Najprawdopodobniej w następną niedzielę zagramy pierwsze mecze na nowym boisku. Wszystko rozpocznie się o godz. 15.00.
19.Zachęcamy do zamawiania Mszy św. - są wolne intencje.
20.Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
21.Do wieczności odeszli: Andrzej Myśliński z ul. Jarzębinowej, l.65 i Jadwiga Perz z ul. Pogodnej, l.86. Wieczny odpoczynek…