OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 kwietnia 2019 r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Śmierć pokonana)
  2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Zmartwychwstały Pan daje nam nową jakość przeżywania wiary, nadziei i miłości. Życzymy Wszystkim spokojnego przeżywania czasu świątecznego w gronie rodziny i przyjaciół. Cieszymy się obecnością gości, którzy zdecydowali się przeżywać święta w naszym mieście, tych z Polski oraz z zagranicy.
  3. Msza św. Z procesją rezurekcyjną o 6.00, nie ma Mszy o 8.30, dodatkowa Msza św. O 13.30 (chrzcielna). Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. Trwamy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj oraz w Poniedziałek Wielkanocny nowenna odbędzie się po Mszy o 12.00, w pozostałe dni po Mszy wieczornej.
  5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. Odbywają się jak w każdą niedzielę.
  6. We wtorek swoje imieniny obchodzi Ksiądz Proboszcz. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w jego intencji na Msze św. O 18.00.
  7. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  8. W środę o 20.00 zapraszamy studentów na swoje spotkanie.
  9. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  10. W sobotę po Mszy wieczornej wyrusza nasza parafialna pielgrzymka do Włoch. Pielgrzymom życzymy spokojnego, bezpiecznego oraz ubogacającego czasu.
  11. Za tydzień obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego.
  12. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji majowych imienin lub urodzin.
  13. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Górę Chełmską od 1 do 3 maja.
  14. W dniach id 10 do 12 maja w kościele św. Jacka będzie nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na górze Gargano. Więcej informacji na plakacie.
  15. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  16. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość. W szczególności dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego: ministrantom, lektorom, komentatorowi, skautom, Rycerzom Kolumba, rycerzom czuwającym przy grobie Pańskim, OSP Krępa, fundacji Sub Ventum, chórowi Exultet z p. Łukaszem Bilskim na czele.
  17. Do wieczności odeszła: +Aleksandra Brożek l. 92

2/2019