OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 kwietnia 2019 r. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Trzy dni, jedno święto)
  2. Dzisiaj po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert pasyjny w wykonaniu naszego chóru parafialnego oraz dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej. Będziemy rozważać treści związane z Triduum Paschalnym, nie będzie Gorzkich Żali.
  3. Dziś Dzień Otwarty w Zespole Szkół Katolickich przy par. pw. św. Maksymiliana w Słupsku. Więcej informacji na ulotkach. Zapraszamy!
  4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz remontu ośrodka absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
  5. Dziś można nabyć palemki i ozdoby na stół wielkanocny.
  6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Górę Chełmską od 1 do 3 maja. Spotkanie przedpielgrzymkowe dziś o 17.00 na plebanii kościoła mariackiego.
  7. W kościele są wyłożone Torby Miłosierdzia, które wypełnione można zwrócić do zakrystii lub Caritasu.
  8. W poniedziałek od 17.00 do 18.00 Caritas wydaje dary.
  9. Zapraszamy na rekolekcje Ostatniej Szansy wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze przeżyć rekolekcji wielkopostnych oraz tych, którzy chcą się przygotować do Triduum Paschalnego. Rekolekcje są od poniedziałku do środy o 18.00 w naszym kościele.
  10. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, po Mszy spotkanie Effatha.
  11. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  12. W czwartek rozpoczynamy Święte Triduum Paschalne. Zbiórka ministrantów o 12.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 19.00, adoracja Pana Jezusa w ciemnicy do 22.00.
  13. W piątek - Wielki Piątek. Ks. Łukasz odwiedzi swych chorych od 8.00. Adoracja w ciemnicy rozpocznie się o 10.00. Zbiórka ministrantów o 12.00. O 15.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O 19.00 Liturgia Wielkiego Piątku. Adoracja Pana Jezusa w grobie do 24.00.
  14. W sobotę - Wielka Sobota. Zbiórka ministrantów o 9.00. Adoracja Pana Jezusa w Grobie od 10.00. Święcenie pokarmów co godzinę od 10.00 do 16.00. W Płaszewku o 11.30, w Krępie o 12.00. Liturgia Wigilii Paschalnej o 21.00.
  15. Wielkanoc - Msza św. Z procesją rezurekcyjną o 6.00, nie ma Mszy o 8.30, dodatkowa Msza św. O 13.30 (chrzcielna). Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.
  16. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji kwietniowych imienin lub urodzin.
  17. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  18. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość. Rycerze Kolumba dziękują wszystkim zaangażowanym w zbiórkę rzeczy dla niemowląt. Dary zostały przekazane Caritas naszej diecezji.

2/2019

Sebastian Kołodyński, kawaler, zam. Słupsk