OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela Zwykła 5 czerwca 2016 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny" ( o reformie służby zdrowia, o obrazie serca Jezusa ). Jest „Droga"i „Nasza Arka". Jest nowy numer  „W sercu i na ustach" ( o nowym biskupie, o parafialnej fladze, z kroniki parafialnej).
2. W niedzielę po mszy o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
4. Studentów zapraszamy na wtorkową mszę i po niej na spotkanie.
5. W poniedziałek o 20.00 spotkanie modlitewne w salce katechetycznej.
6. Po mszy wieczornej odmawiamy Litanię do NSJ.
7. Serdecznie zapraszamy nauczycieli czynnych i emerytowanych na spotkanie w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku w środę, 8 czerwca, na godz. 18.00- Msza św. - po mszy gościna przy grillu.
8. W środę o 17.40 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
9. Po mszy wieczornej w środę Krąg Biblijny – wieża Babel.
10. W środę na 19.00 zapraszamy na grilla młodzież, która 2 czerwca przystąpiła do sakramentu bierzmowania.
11. W czwartek od 17.30 adoracja Pana Jezusa. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
12.Klasy III gimnazjum mają wspólne spotkanie w czwartek o 18.45.
13. W piątek od 8.00 ksiądz Łukasz odwiedzi chorych.
14.Ksiądz biskup zaprasza w sobotę od 10.00 do Kołobrzegu na diecezjalne obchody 1050 – lecia chrztu Polski i święcenia biskupie księdza Krzysztofa Włodarczyka.
15.W zakrystii można na Mszę św. zapisywać dzieci z okazji czerwcowych imienin lub urodzin.
16.W następna niedzielę młodzież przeprowadzi akcję „nakarm pielgrzyma. Po mszy o 10.30 i 12.00 będzie można nabyć drewnianą łyżkę w cenie 5 zł. Dochód z akcji ma zasilić budżet ŚDM.
17.Zapraszamy na koncert Joszko Brody. Następna niedziela godz. 16.30, parafia św. Józefa
18.Klasy II gimnazjum mogą zapisywać się na przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy do kancelarii w godzinach urzędowania.
19.W tym tygodniu są wolne intencje – w środę i w piątek.
20.Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
21.W tym tygodniu zakończymy montaż organów. W minionym tygodniu na ten cel zebraliśmy 150 zł.
22.Do wieczności odeszli Anna Oleszko z ul. Leśnej, l. 91; Irena Siekierecka z ul. Leśnej, l.92; Waldemar Michoński z ul. Modrzewiowej, l.63. Wieczny odpoczynek…