OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 kwietnia 2019 r. V Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Młodość i starość).
  2. Dzisiaj po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca - intencja na kwiecień: Za dzieła misyjne Kościoła. Msza św. za Żywy Różaniec odbędzie się wyjątkowo w najbliższą środę.
  3. W kościele są wyłożone Torby Miłosierdzia, które wypełnione można zwrócić do zakrystii lub Caritasu.
  4. Po Mszach Caritas rozprowadza paschaliki i ozdoby wielkanocne. Zbierane są również ofiary do puszek na paczki świąteczne.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, po Mszy spotkanie Effatha.
  6. W czasie poniedziałkowego dyżuru Caritas można zapisywać się na paczki wielkanocne.
  7. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  8. W środę o 20.00 zapraszamy studentów na swoje spotkanie.
  9. W czwartek - pierwszy czwartek miesiąca od 17.00 adoracja IHS.
  10. W czwartek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne lektorów naszej parafii.
  11. We wtorek, środę i czwartek o 18.45 próba chóru.
  12. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.00 dla dzieci, po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży - ulicami naszej parafii.
  13. W sobotę organizujemy wyjazd do Górki Klasztornej na przedstawienie pasyjne. Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł. Wyjazd spod kościoła o 9.00.
  14. Za tydzień w Niedzielę Palmową caritas będzie rozprowadzał palmy.
  15. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz remontu ośrodka absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego..
  16. W niedzielę za tydzień po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert pasyjny w wykonaniu naszego chóru parafialnego oraz dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej. Będziemy rozważać treści związane z Triduum Paschalnym, w tym dniu nie będzie Gorzkich Żali.
  17. Za tydzień w niedzielę odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Katolickich przy par. pw. św. Maksymiliana w Słupsku. Więcej informacji na ulotkach. Zapraszamy!
  18. Organizujemy pielgrzymkę do Meksyku od 4 do 18 października 2019 r. Zapisy i informacje w zakrystii.
  19. W sobotę 13 kwietnia organizujemy wyjazd do Górki Klasztornej na przedstawienie pasyjne. Zapisy w zakrystii.
  20. Zachęcamy dzieci do wstępowania do scholi parafialnej, chłopaków do wstępowania w szeregi ministrantów, a chętnych dorosłych do naszego chóru parafialnego.
  21. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji kwietniowych imienin lub urodzin.
  22. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  23. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.