OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 czerwca 2022 XII Niedziela Zwykła

2. W związku z obchodami 50-lecia naszej diecezji w sobotę 25 czerwca zapraszamy na wyjazd do Koszalina, by wraz ze wspólnotą naszej diecezji przeżywać te uroczystości. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Wyjazd spod kościoła o 8.30, powrót po godzinie 18.00. Koszt wyjazdu 10 zł.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o 10.30 I rocznicę Komunii św. będą przezywać dzieci z klasy IV SP.
  4. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Procesje dookoła kościoła: w niedziele po Mszy Św. o 12.00, od poniedziałku do czwartku po nabożeństwie czerwcowym.
  5. Od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. nabożeństwa czerwcowe.
  6. W poniedziałek od 10.00 zapraszamy do kościoła pw. Św. Maksymiliana w Słupsku na konferencję z okazji 50-lecia naszej diecezji. Więcej informacji na naszej stronie facebookowej.
  7. W poniedziałek po Mszy św. w salce na plebanii spotkanie Effatha.
  8. W czwartek po Mszy św. spotkanie biblijne. Temat spotkania: Słowo, które daje życie.
  9. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego oraz uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Młodzież i dzieci zapraszamy na 18.00 na Mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny i katechetyczny.
  10. Od 27 czerwca do 2 lipca ministranci z naszej parafii wraz z p. Agnieszką oraz ks. Łukaszem udają się do Zakopanego, by eksplorować polskie Tatry. Dziękujemy darczyńcom, za wspomożenie wyjazdu ministrantów.
  11. Pragniemy poinformować, że po konsultacjach z ks. bpem Edwardem Dajczakiem, ks. Łukasz z racji ukończenia II roku czteroletnich studiów z psychoterapii na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu oraz konieczności podjęcia własnej praktyki psychoterapeutycznej w tym roku kończy pracę katechetyczną w Zespole Szkól Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. Ks. Łukasz kształci się w kierunku psychoterapii integratywnej prowadzonej w nurcie chrześcijańskim.
  12. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  13. Do wieczności odeszli: +Urszula Wyrwa l. 75; +Krystyna Moroz l. 71.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 czerwca 2022 r. Niedziela Trójcy Świętej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 czerwca 2022 r. Niedziela Zesłania Ducha Św.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: o wzrost wiary w naszych sercach.
  3. W związku z obchodami 50-lecia naszej diecezji w sobotę 25 czerwca zapraszamy na wyjazd do Koszalina, by wraz ze wspólnotą naszej diecezji przeżywać te uroczystości. Zapisy na wyjazd w zakrystii.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie zaraz po Mszy św., a w czwartek tuż przed Mszą św.
  5. W poniedziałek po Mszy św. w salce parafialnej spotkanie Effatha.
  6. We wtorek i czwartek o 18.45 próby chóru Exsultet.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  8. W piątek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci z Klas 2 SP5. Spotkanie będzie dotyczyć przyszłorocznej Komunii św.
  9. W sobotę zapraszamy na "bieg na K2". O godzinie 11.00: „Małe K2 z Pepco" dla dzieci. Jest to bieg przełajowy na trasie 1, 2 lub 3 km. Udział w „Małym K2" jest bezpłatny. O godz. 18.00 wystartują wytrawni biegacze na trasie około 9 km.
  10. Po Mszy św. w przyszłą sobotę oraz w niedzielę będzie można za dobrowolną ofiarą wesprzeć akcję fundacji Sub ventum „Jaśki Pokoju". Dochód zostanie przeznaczony dla DPS Lubuczewo oraz do dzieci z niepełnosprawnościami w Damnicy.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zapraszamy wszystkie chętne dzieci na próbę sypania kwiatów na Boże Ciało.
  12. Msza św. w rocznicę I Komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę 19 czerwca o 10.30. Spowiedź dzieci w środę 15 czerwca od 17.00.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  14. Do wieczności odeszli: +Zbigniew Kłyszejko l. 53; +Piotr Zawistowski l. 82.

Zapowiedzi:

6/2022