OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 września 2022 r. XXV Niedziela Zwykła

2. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  3. W środę o 9.00 spod naszego kościoła wyruszają pielgrzymi na pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii.
  4. W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W środę w sanktuarium św. Józefa o 18.30 odbędzie się spotkanie duszpasterstwa nauczycieli.
  6. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  7. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich odbędzie się w sobotę 8 października o 11.00 grupa I, o 12.00 grupa II.
  9. Prosimy uczniów klas 8 SP o zapisywanie się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania po Mszy św. lub w biurze parafialnym.
  10. W tym roku nasz parafialny chór Exsultet obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji w niedzielę 25 września o 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta. Dyrygentowi oraz wszystkim chórzystom dziękujemy za to, że dzielą się z nami swoimi talentami i życzymy im kolejnych wspaniałych dziesięciu lat posługi w naszej parafii.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  12. Do wieczności odeszła: +Barbara Zielińska l. 79

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 września 2022 r. XXIV Niedziela Zwykła

2. Zapraszamy na wyjazd do Skrzatusza na uroczystości odpustowe. W sobotę 17 września organizujemy wyjazd dla młodzieży, szczególnie kandydatów do bierzmowania. Koszt 40 zł, wyjazd o 9.00 spod kościoła; W niedzielę 18 września organizujemy wyjazd dla dorosłych. Koszt również 40 zł. Więcej informacji w zakrystii.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów.
  4. Dzisiaj podczas Mszy św. o 10.30 w sposób szczególny gościmy Chór Skautowy Verum, który w ten weekend przeżywał warsztaty muzyczne. Po Mszy św. Zapraszamy na krótki koncert.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  6. We wtorek o 17.00 wystawienie IHS i różaniec fatimski, po Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego, temat spotkania: Prolog św. Jana.
  7. W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  9. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich odbędzie się w sobotę 8 października o 11.00 grupa I, o 12.00 grupa II.
  11. Prosimy uczniów klas 8 SP o zapisywanie się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania po Mszy św. lub w biurze parafialnym.
  12. W tym roku nasz parafialny chór Exsultet obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji w niedzielę 25 września o 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta. Dyrygentowi oraz wszystkim chórzystom dziękujemy za to, że dzielą się z nami swoimi talentami i życzymy im kolejnych wspaniałych dziesięciu lat posługi w naszej parafii.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 września 2022 r. XXIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 sierpnia 2022 r. XXII Niedziela Zwykła