OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 stycznia 2020 r. III Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. (Prowadzeni Słowem)
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkania Effatha, zapraszamy.
  3. Trwamy w czasie wizyty duszpasterskiej, tzw. kolędy. Plan kolędy dostępny jest na naszej stronie internetowej. W dni powszednie rozpoczynamy o 16.00, w soboty o 10.00, w niedziele o 15.00.
  4. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. O 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na luty: o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  6. W sobotę 15 lutego Caritas naszej parafii organizuje bal charytatywny. Zapisy na dyżurach w poniedziałki o godz. 17.00. Zapraszamy.
  7. Zapraszamy również młodzież z naszej parafii na wyjazd wakacyjny do Hiszpanii od 10 do 21 lipca. Będziemy wypoczywać na Costa Bravie, zwiedzać Barcelonę oraz bawić się m. in. w podparyskim parku Asterixa. Koszt 950 zł i 369 euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  8. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji lutowych imienin lub urodzin.
  9. Jeszcze przez tydzień można zapisywać się na przyjmowanie w swoim domu MB Trzykroć Przedziwnej. Spotkanie organizacyjne będzie w czwartek 13 lutego o 17.00 w Krępie, o 18.00 w kościele parafialnym.
  10. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Można także zamawiać intencje na przyszły rok.
  11. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  12. Do wieczności odeszli: +Józef Żytka l. 90; +Anna Żydowska l. 39; +Bogdan Mróz l. 76

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 stycznia 2020 r. II Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 stycznia 2020 r. Niedziela Chrztu Pańskiego