OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 września 2020 r. XXVI Niedziela Zwykła

2. Dzisiaj z korka do puszki na „Ziemię Świętą".
  3. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok. 18.40) wszystkich pielgrzymów na Jasną Górę jak również wszystkich chętnych zapraszamy na Apel Pielgrzymkowy.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  6. W czwartek - I czwartek miesiąca adoracja IHS od 17.00.
  7. W czwartek rozpoczynamy październik - miesiąc różańca świetego. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o 17.30. W poniedziałki, środy i piątki na nabożeństwa zapraszamy również dzieci.
  8. W piątek - I piątek miesiąca. Od 8.00 kapłani odwiedzą swych chorych, po Mszy św. wystawienie IHS, koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja z możliwością spowiedzi do 21.00.
  9. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć kleryka z WSD, który wygłosi Słowo Boże, a po Mszach będzie zbierać ofiary na rzecz seminarium.
  10. Za tydzień po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na październik: o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  11. Młodzież z klas 8 SP prosimy o zapisywanie się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  12. Informujemy, że sakrament bierzmowania dla klas II szkół średnich odbędzie się w naszej parafii w piątek 20 listopada o 17.00. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk. W związku z licznymi zapytaniami podajemy, że osoby, które nie były ochrzczone w naszej parafii prosimy o doniesienie aktu chrztu; osoby, które mieszkają poza naszą parafią, prosimy o doniesienie zgody ze swej parafii; uczniowie klas II mają uczestniczyć w lekcjach katechezy.
  13. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się codziennie od 17.30 w salce „Erem", prosimy o podchodzenie od zakrystii.
  14. Informujemy, że z racji higienicznych wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej.
  15. Dziękujemy, że zakrywacie usta i nos w czasie przebywania w kościele.
  16. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  17. Do wieczności odeszli: +Feliks Kardasz l. 94; +Helena Owczarek l. 64

Zapowiedzi przedślubne