OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 listopada 2020 r. Uroczystość Chrystusa Króla

2. Dziś uroczystość Chrystusa Króla. Kończymy rok liturgiczny. Za tydzień I niedziela Adwentu. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy od II Niedzieli Adwentu.
  3. Dziś w liturgii wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Jej wstawiennictwu polecamy realizację naszego projektu rozbudowy organów. Przy okazji święta muzyki kościelnej pragniemy podziękować naszemu chórowi parafialnemu Exultet na czele z p. Łukaszem Bilskim za zaangażowanie oraz przygotowanie muzycznej strony liturgii w naszej parafii oraz pomoc w przeżywaniu tajemnic wiary poprzez organizację koncertów. Dziękujemy również, że pomimo pandemii, staracie się utrzymywać kontakt online i w ten sposób pracować nad Waszym warsztatem muzycznym.
  4. Po Mszach św. przy drzwiach kościoła można nabyć opłatki na stół wigilijny.
  5. Informujemy, że w naszym kościele może przebywać max. 16 osób, w związku z tym Msza św. o godz. 12.00 jest transmitowana przez naszą stronę facebookową.
  6. W poniedziałek o 17.00 odbędzie się Msza św. za mieszkańców DPSu Leśna Oaza.
  7. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  8. W czwartek adoracja IHS od 17.00.
  9. W ramach akcji ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" od przyszłej niedzieli Caritas będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny. Mała świeca w cenie 8 zł, duża w cenie 20 zł.
  10. Dzięki staraniom Księdza Proboszcza, uzyskaliśmy zgodę Biskupa na udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży, której przez pandemię, musieliśmy je przełożyć. Celem ustalenia dogodnego terminu, prosimy o kontakt z Ks. Łukaszem.
  11. Informujemy, że wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej oraz bezpiecznie i wygodnie poprzez naszą stronę internetową w zakładce „Złóż ofiarę".
  12. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, dzięki nim parafia może funkcjonować. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz, że z nami jesteście, to motywuje nas do rozwoju naszej parafii jak i nas samych.
  13. Do wieczności odeszli: +Zbigniew Dręga l. 71; +Maria Bryła l. 78; +Eugeniusz Helski l. 74; +Janina Stefanek l. 90

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 listopada 2020 r. XXXIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 listopada 2020 r. XXXII Niedziela Zwykla

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 listopada 2020 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

Harmonogram Wypominek

Plan odczytywania wypominek:

Poniedziałek:

2 i 16 listopada: Akacjowa, Arciszewskiego, Awstrica

9 i 23 listopada: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa

Wtorek:

3 i 17 listopada: Gdyńska, Głogowa, Hubalczyków

10 i 24 listopada: Jarzębinowa, Jaworowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa

Środa:

4 i 18 listopada: Kalinowa, Krajewskiego, Ks. Brzóski, Leśna

11 i 25 listopada: Modrzewiowa, Olchowa, Pogodna, Parkowa, Prądzyńskiego, Pułaskiego

Czwartek:

5 i 19 listopada: Racławicka, Sosnowa, Sucharskiego

12 i 26 listopada: Sułkowskiego, Świerkowa, Spacerowa, Topolowa, Wierzbowa

Piątek:

6 i 20 listopada: Bytnerowicza, Łady- Cybulskiego, Szarmacha, Aluchny - Emelianow, Bogdanowicza, Czaplińskiego, Posmykiewicza, Trzeciak

13 i 27 listopada: Szafranka, Ks. Ziei, Kwapisza, Repelowskiego, Kijowskiego, Grzybowa, Konwaliowa, Poziomkowa, Borówkowa, Żurawinowa i pozostałe ulice

W Krępie
– w niedzielę o 9.15.

Informujemy, że wypominki można również złożyć online, w treści prosimy o zaznaczenie ulicy zamieszkania.

Wypominki złożysz tutaj: