OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 maja 2021 r. Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

2. Od poniedziałku do piątku o 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe. Zapraszamy na modlitwę przy Kapliczce Matki Bożej Fatimskiej na ulicy Borówkowej, codziennie o godzinie 19:15.
  3. W tym czasie dzieci obchodzą Biały Tydzień.
  4. W poniedziałek o 19.00 swoje spotkanie mają kandydaci do bierzmowania z klas I szkół średnich, spotkanie jest w formie on line.
  5. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. W czwartek adoracja IHS od 17.00
  7. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla chłopców, którzy chcą być ministrantami. Ministrantami młodszymi będzie się opiekować p. katechetka Agnieszka.
  8. Za tydzień w niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha św. Po Mszy o 18.00 czuwanie modlitewne przygotowujące do pieszej pielgrzymki.
  9. Od przyszłej niedzieli w naszym kościele będzie puszka na „Chleb św. Antoniego"
  10. Szkoła katolicka przy kościele św. Maksymiliana prowadzi nabór do I klasy SP i I klasy LO. Polecamy.
  11. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  12. Informujemy, że ofiary można składać, poza tradycyjną formą, poprzez naszą stronę internetową w zakładce złóż ofiarę oraz bezgotówkowo w zakrystii.
  13. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św. w zakrystii bądź poprzez naszą stronę internetową.
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  15. Do wieczności odeszła: + Ewa Sokolnicka l. 68

1/2021

Przemysław Trendel, kawaler, zam. Słupsk

Natalia Macek, panna, zam. Słupsk

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 maja 2021 r. VI Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 maja 2021 r. V Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 kwietnia 2021 r. IV Niedziela Wielkanocna

2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  4. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  7. W piątek po Mszy św. koronka do miłosierdzia Bożego.
  8. Uprzejmie prosimy rodziców dzieci, które przyjęły I Komunię św. w zeszłym roku o przynoszenie alb.
  9. W piątek 30 kwietnia razem z fundacją Sub Ventum będziemy sadzić las. Chętnych zapraszamy.
  10. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na maj: o światło Ducha św. dla 8 - klasistów i maturzystów na czas egzaminów.
  11. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  15. Do wieczności odeszli: +Bronisław Mrozowski l. 79.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 kwietnia 2021 r. III Niedziela Wielkanocna