OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 lutego 2021 r. II Niedziela Wielkiego Postu

2. Dzisiaj po Mszy o 18.00 czuwanie modlitewne przygotowujące do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
  3. W poniedziałek o 17.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  4. W poniedziałek o 19.00 spotkanie online dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich.
  5. W środę po Mszy św. nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  6. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  7. W czwartek, I czwartek miesiąca, od 17.00 adoracja IHS.
  8. W piątek, I piątek miesiąca. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych, w Krępie o 17.00. Po drodze krzyżowej adoracja IHS do 21.00 i możliwość spowiedzi. Kapłani odwiedza chorych w II piątek miesiąca.
  9. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo z modlitwami do Serca Maryi.
  10. W sobotę po Mszy spotkanie sprawozdawcze parafialnego zespołu Caritas.
  11. Za tydzień na Mszy św. o 10.30 będziemy gościć Skautów Europy, po Mszy skauci będą rozprowadzać kalendarze.
  12. Za tydzień, po Mszy o 12.00 i Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych. Intencja marzec: o zakończenie pandemii na świecie.
  13. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie o 17.30 w salce Erem.
  14. W związku z obostrzeniami, przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 16 osób, dlatego prowadzimy transmisje Mszy św. przez naszą stronę facebookową o 12.00.
  15. Rycerze Kolumba zapraszają w piątek 19.03.2021 do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej - EDK. O godz. 20:00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku zostanie odprawiona Msza Św. Potem w ciszy, skupieniu i samotności na dystansie 44 km będzie można przeżywać Drogę Krzyżową inaczej niż zwykle. Wyruszamy w grupach maksymalnie do 10 osób. Droga odbywa się nocą i trwa od 6-ciu do 12-stu godzin. Jest szczególnym i wyjątkowym czasem naszego spotkania z Chrystusem. Szczegóły na stronie www.edk.org.pl oraz facebooku EDK SŁUPSK.
  16. Rekolekcje wielkopostne odbędą się od IV niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je Ks. Mateusz Chmielewski, student pedagogiki na KULu.
  17. Chcesz się pomodlić. za swego bliźniego, wejdź dziś na stronę parafia kantego :) zapraszamy do zamawiania Mszy św. są wolne intencje. Mszę św. można również zamówić w zakrystii zaraz po Eucharystii.
  18. Zapraszamy do udziału w Kursie Przedmałżeńskim poprzez stronę:www.iKatecheza.pl
  19. Dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej parafii.
  20. Dziękujemy, że z nami jesteście.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 lutego 2021 r. I Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 lutego 2021 r. VI Niedziela Zwykła