OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 września 2021 XXVI Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że wolą Ojca Świętego Franciszka, J.E. Krzysztof Włodarczyk, biskup pomocniczy naszej diecezji, został mianowany biskupem diecezjalnym diecezji bydgoskiej.
  3. Dzisiaj po Mszy o 18.00 zapraszamy młodzież i dorosłych na czuwanie modlitewne połączone z Apelem Jasnogórskiem.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie modlitewne „Effatha" w Kościele.
  6. W środę po Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb do nowennę.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  8. Próba chóru w czwartek o 18.45 w sali św. Benedykta na plebanii.
  9. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o 17.30. Nabożeństwa obywają się od poniedziałku do piątku. W poniedziałek, środę i piątek ze szczególnym udziałem dzieci.
  10. W piątek, I piątek miesiąca, kapłani od 8.00 odwiedzą swoich chorych, po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja IHS do 21.00 z możliwością spowiedzi.
  11. W sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  12. W sobotę o 19.00 spotkanie dzieci komunijnych z klasy 3A SP5 i ich rodziców, odbędzie się poświęcenie różańców.
  13. W sobotę w kościele mariackim o 19.00 odbędzie się finał koncertów organowych.
  14. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć kleryka z WSD Koszalin, który odczyta list ks. Rektora, a po Mszach św. Będzie zbierać ofiary na rzecz seminarium.
  15. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o 10.30 w sposób szczególny będą obecni Skauci Europy, którzy tego dnia będą organizować nabór do swojej drużyny.
  16. Za tydzień w niedzielę o 17.00 potkanie dzieci komunijnych z klasy 3B SP5 i ich rodziców, odbędzie się poświęcenie różańców
  17. Chłopców, którzy chcą być ministrantami mogą zgłaszać się do p. Agnieszki lub ks. Łukasza.
  18. Zapraszamy dzieci do scholi, która wznawia już swoją działalność.
  19. Młodzież klas 8 SP prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii, by zapisać się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  20. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w konfesjonale.
  21. Dziękujemy, że z nami jesteście. Życzymy Wam wszystkim i Waszym najbliższym czasu radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.
  22. Do wieczności odszedł: + Renata Górna l. 73.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 września 2021 r. XXV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 września 2021 r. XXIV Niedziela Zwykła