OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 PAŹDZIENIKA 2024 ROKU

Zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Gościa Niedzielnego.
Dzisiaj kiermasz ciast po Mszach świętych. Zbiórka na rzecz chorego Olafa.
W poniedziałek po zakończonej Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Effata.
W środę spotkanie studentów w ramach duszpasterstwa akademickiego. Spotkanie o godz. 19.30.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. Modlitwa różańcowa ze szczególnym udziałem dzieci w piątek.
Zapraszamy do przyłączenia do chóru Exultet.
Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu Taize. Szczegóły na plakacie w gablocie.
Zapraszamy do udziału w pielgrzymce w dniach 15-17.11 drogą błog. Księdza Jerzego Popiełuszki w 40. rocznicę jego śmierci. Zapraszamy i prosimy o szybka decyzję.

W kościele pw. Św. Rodziny odbywają się katechezy neokatechumenalna dla dorosłych i młodzieży. Katechezy w poniedziałki oraz czwartki o godz. 19.15.
Msza święta w Krępie Słupskiej w czwartek o godz. 17.00, a o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.
W kościele są wyłożone karty wypominkowe.
Dziękujemy że z nami jesteście - Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy pięknego tygodnia.
Do wieczności odeszli - śp. Bożena Starkowska l. 67, śp. Zenon Skóra l.89 . Wieczny odpoczynek…