OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13 PAŹDZIENIKA 2024 ROKU

Zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Gościa Niedzielnego.
Dzisiaj trzynasty października nie tylko dzień wspomnienia św. Jana Pawła drugiego ale także dzień fatimski. Po Mszy świętej wieczornej Nabożeństwo fatimskie oraz procesja z figurą Matki Bożej.
Dzisiaj Niedziela Papieska. Po Mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Tysiąclecia. Po Mszach świętych Skauci Europy rozprowadzają  kremówki papieskie.
W poniedziałek po zakończonej Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Effata.
W środę spotkanie studentów w ramach duszpasterstwa akademickiego. Spotkanie o godz. 19.30.
Zapraszamy nabożeństwa różańcowe wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. Modlitwa różańcowa ze szczególnym udziałem dzieci w piątek.
Msza święta odpustowa z racji święta patrona św. Jana Kantego sprawowana będzie 19 października o godz. 18.00. Mszę święta będzie celebrował ksiądz Dawid Andryszczak. W czasie Mszy Świętej uczestniczy nasz chór Exultet.
Zapraszamy do wspólnego śpiewania i tym samy do przyłączenia do chóru Exultet.
W sobotę o godz. 12.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza święta w intencji chorych i cierpiących wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy i prosimy też o pomoc bliskich czy sąsiadów aby pomogli chorym, uczestniczyć w tej Mszy świętej.
Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu Taize tym razem Estonia. Szczegóły na plakacie w gablocie.
Zapraszamy do udziału w pielgrzymce w dniach 15-17.11 drogą błog. Księdza Jerzego Popiełuszki w 40. rocznicę jego śmierci. Zapraszamy i prosimy o szybka decyzję.
W czwartek o 17.00 Msza święta w Krepie Słupskiej.
W piątek o godz. 18.45 nauka chrzścielna. W przyszłą niedzielę Msza święta z sakramentem chrztu świetego o godz. 13.30.
Spotkania dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę o godz. 9.30 szkoła średnia a o 10.30 klasy ósme.
Spotkania komunijne- dzisiaj po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 17.00 spotkanie dla dzieci z klas 3c i 3d.
Od środy w kościele będą  wyłożone karty wypominkowe.
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy parafii św. Maksymiliana zaprasza na seminarium odnowy życia. Informacje na plakacie.
W przyszła niedzielę kiermasz ciast. Zbiórka na rzecz chorego Olafa.
Dziękujemy że z nami jesteście - Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy pięknego tygodnia.
Do wieczności odeszli - śp. Halina Subocz  l. 66, śp. Jerzy Karbowski l. 76, + Czesław Gruszczyński l. 68. Wieczny odpoczynek…