OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 LIPCA 2024 ROKU

1. Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
2. Dzisiaj Msza święta o godz. 12.00 sprawowana będzie przez księdza biskupa ordynariusza Zbigniewa Zielińskiego w intencji Policjantów i Policjantek z okazji ich święta.
3. Dzisiaj dodatkowa Msza święta z sakramentem chrztu świętego o godz. 13.30.
4. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
5. W czwartek z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy Świętej wieczornej poświęcenie pojazdów - samochody, rowery i inne. To także dzień imienin księdza biskupa Krzysztofa, pamietajmy o Nim w naszych modlitwach.
6. W lipcu oraz sierpniu, nie ma Mszy świętej o godz. 16.30 sprawowanej w niedzielę, nie ma również poniedziałkowych dyżurów Caritas.
7. Spowiedź święta w każdy dzień powszechny od godz. 17.30
8. WSPOMNIENIA LITURGICZNE
poniedziałek 22.07 - Święto św. Marii Magdaleny
wtorek 23.07 - Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy
czwartek 25.07 - Święto św. Jakuba, apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców
9. Nabożeństwa w kościele - w poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez ŻR, w środę Nowenna do MBNP, w piątek Koronka do MB.
10. Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.
11. Informacje z diecezji :
Pielgrzymka na Jasną Górę w sierpniu (www.pielgrzymkikoszalin.pl.). Zachęcamy do pielgrzymowania, a pozostających w domach do przyłączenia się do tzw. Złotej Grupy. W kościele znajdują się materiały rozważań na czas trwania pielgrzymki. Przy okazji można złożyć ofiarę na potrzeby organizacyjne pielgrzymki.

Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza od 23 do 25 sierpnia Diecezjalna Kolonia Katolicka „Wysokość Przygód” w dniach 11-18.08.2024.
Pilnie poszukujemy osoby do pracy w ośrodku w Pleśnej nad morzem. Praca na stanowisku pomocy kuchennej w miesiącach lipiec - sierpień.
informacje na stronie diecezji oraz facebookowej parafii.
12. W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. + Michalina Pieczora l. 78 , + Alicja Pajda l. 77. Wieczny odpoczynek ………….