OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 LIPCA 2024 ROKU

1. Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
  2. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00
  3. W piątek o godz. 18.45 w kościele nauka przed chrztem. W niedzielę dodatkowa Msza święta z sakramentem chrztu świętego o godz. 13.30.
  4. W przyszłą niedzielę Msza święta o godz. 12.00 sprawowana będzie przez księdza biskupa ordynariusza Zbigniewa Zielińskiego w intencji Policjantów i Policjantek z okazji ich święta.
  5. Pielgrzymka na Jasną Górę w sierpniu (www.pielgrzymkikoszalin.pl.). Zachęcamy do pielgrzymowania, a pozostających w domach do przyłączenia się do tzw. Złotej Grupy. W kościele znajdują się materiały rozważań na czas trwania pielgrzymki. Przy okazji można złożyć ofiarę na potrzeby organizacyjne pielgrzymki.
  6. W lipcu oraz sierpniu, nie będzie Mszy świętej o godz. 16.30 sprawowanej w niedzielę, nie ma również poniedziałkowych dyżurów Caritas.
  7. Spowiedź święta w każdy dzień powszechny od godz. 17.30
  8. WSPOMNIENIA LITURGICZNE
    Poniedziałek 15.07 - wsp. św. Bonawentury Bp i DK
    Wtorek 16.07 - wsp. NMP z Góry Karmel
    Nabożeństwa w kościele - w poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez ŻR, w środę Nowenna do MBNP, w piątek Koronka do MB.
  9. Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.
  10. W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. + Felicja Kozłowska l. 85 , + Kazimierz Waliszewski l. 73 , + Stanisław Sokół l. 71 , + Stanisława Abramowicz l. 93 , + Zenon Giza l. 79.