OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 LIPCA 2024 ROKU

Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00

W sobotę jako trzynasty dzień miesiąca, po Mszy świętej wieczornej, nabożeństwo fatimskie wraz z procesją.
Zachęcamy do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Informacje znajdują się na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl.  Kto nie może uczestniczyć w pielgrzymce, może przyłączyć się do tzw. Złotej Grupy. W kościele znajdują się materiały rozważań na czas trwania pielgrzymki. Przy okazji można złożyć ofiarę na potrzeby organizacyjne pielgrzymki.
Uwaga - w czasie wakacji (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy świętej odprawianej w niedzielę o godz. 16.30.
Caritas - w czasie wakacji nie ma dyżuru caritas w poniedziałek.
Spowiedź święta w każdy dzień powszechny od godz. 17.30
WSPOMNIENIA LITURGICZNE
czwartek 11 lipca - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
W poniedziałek o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec, w środę po Mszy św. Nowenna do MBNP, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.