OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA - 9 CZERWCA 2024 ROKU

Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
Dzisiaj  Msza święta o godz. 12.00 sprawowana będzie przez księdza neoprezbitera Mateusza Krahla. Zapraszamy.
Litania do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po Mszy świętej wieczornej oraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie z rodzicami oraz dziećmi z klasy 2a oraz 2b.
W czwartek wystawienie NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU o godz. 17.00.
W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie z rodzicami oraz dziećmi z klasy 2c oraz 2d.
W piątek o godz. 18.45 nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
W przyszłą niedzielę w naszej parafii wielki kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rzecz chorej Lanki Krajnik, chorującej i wciąż potrzebującej rehabilitacji i terapii integracji sensorycznej. Za każdy gest dobroci w geście kupna ciasta - Dziękujemy.
Spowiedź święta w każdy dzień powszechny od godz. 17.30
Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.
W tym tygodniu do wieczności odeszła - śp. + Mirosława Kozakow l. 75, wieczny odpoczynek …………..