OGŁOSZENIA PARAFIALNE IX NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 CZERWCA 2024 ROKU

Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
Nabożeństwa czerwcowe (litania do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po Mszy świętej wieczornej, w oktawie Bożego Ciała po nabożeństwie procesja z Najświętszym Sakramentem. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo czerwcowe na koniec adoracji ok 20.45.
W czwartek wystawienie NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU o godz. 17.00.
Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych z posługa sakramentalną od godz. 8.00.
W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta od godz. 17.00 do godz. 21.00. Po  Mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00.
W przyszłą niedzielę Msza święta o godz. 12.00 sprawowana będzie przez księdza neoprezbitera Mateusza Krahla. Zapraszamy.
Caritas ma wypożyczenia łóżko rehabitacyjne.
Rocznica pierwszej komunii świętej dla dzieci z klas czwartych w przyszłą niedzielę na Mszy świętej sprawowanej o godz. 10.30. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 17.00
Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.