OGŁOSZENIA PARAFIALNE VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26 MAJA 2024 ROKU

1.Jak co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
2.Dzisiaj  członkowie Caritas  sprzedają ciasta, Zapraszamy do nabywania wszelkich pyszności.
3.Litania loretańska od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 (nie ma w czwartek) wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
4.W czwartek Uroczystość Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało - Msze święte o godz. 8.30, 10.30, 16.30, 18.00, nie ma Mszy świętej o godz. 12.00. Po Mszy świętej o godz. 10.30 wyruszymy do poszczególnych ołtarzy, ulicami ks. Brzóski , Racławicką następnie Gdyńską i wracamy Leśną do kościoła. Proszę o przygotowanie ołtarzy. Ołtarz pierwszy wspólnota Effata, ołtarz drugi Skauci Europy, ołtarz trzeci Caritas parafialny, ołtarz czwarty Rycerze Kolumba.
5.Dziewczynki pierwszokomunijne i nie tylko zapraszamy do sypania kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała. Zbiórka i próba w czwartek o godz. 10.00
6.Msza święta wraz z procesją w Boże Ciało, w Krępie Słupskiej, o godz. 10.00.
7.W sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla uczniów klas ósmych o godz. 10.00.
8.W sobotę jako pierwsza. Miesiąca o godz. 11.00 Msza święta w intencji Żywego Różańca świętego wraz z modlitwą różańcową i zmianą tajemnic różańcowych.
9.W przyszłą niedzielę Msza święta o godz. 12.00 sprawowana będzie przez księdza neoprezbitera Karola Adamuszek. Zapraszamy.
10.W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 dodatkowa Msza święta dla Skautów Europy. Zapraszamy Skautów i Rodziny.
11.Caritas ma wypożyczenia łóżko rehabitacyjne.
12.Rocznica pierwszej komunii świętej dla dzieci z klas czwartych odbędzie się 9.06 na Mszy świętej o godz. 10.30.
13.Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.