OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 19 MAJA 2024 ROKU

1. Ja co tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do czytania.
2. Dzieci komunijne przeżywają biały tydzień na Mszach świętych w tygodniu o godz. 18.00.
3. Wspólna Litania loretańska od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na nabożeństwo. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
4. Dzień Mamy ( 26 maja)  członkowie Caritas  będą sprzedawać  ciasto, Zapraszamy do nabywania wszelkich pyszności.
5. W sobotę 25 maja o godz. 11:00 w konkatedrze w Kołobrzegu sprawowana będzie Msza św., w czasie której trzech diakonów (Karol, Mateusz, Cezary) przyjmie święcenia kapłańskie z rąk biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Zapraszamy do przeżycia tej pięknej uroczystości.
6. Rocznica pierwszej komunii świętej dla dzieci z klas czwartych odbędzie się 9.06 na Mszy świętej o godz. 10.30.
7. Spotkanie formacyjne w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas ósmych odbędzie się 1.06 o godz. 10.00.
8. Diecezjalne Studium Organistowskie w Koszalinie prowadzi nabór kandydatów, na nowy rok szkolny.Szczegóły znajdują się na plakacie na drzwiach od chóru.
9. Marsz dla Życia i Rodziny w przyszłą niedzielę, Rozpoczęcie o godz. 11.00 przy kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego. Przejście do kościoła pw. NMP Królowej Różańca Świętego. Tam Msza święta o godz. 13.00 pod przewodnictwem bp. Edwarda Dajczaka.
10. Dziękujemy że z nami jesteście i za  Waszą życzliwość.